5 שיטות להעלמת ריח מריחואנה מהחדר

לעשן המריחואנה או החשיש העולים מג’וינטים ובאנגים ישנו ניחוח חזק וייחודי הניתן לזיהוי גם מרחוק. יש כאלו שאוהבים ויש כאלו שפחות, אבל למקרים מסוימים בהם לא תרצו שכולם ידעו שעישנתם, הנה 5 שיטות פשוטות להרחקת ריחות מריחואנה מהרכב, מהחדר או מהבגדים.

מאת: אבי לידרגוט

ריח הקנאביס, שמקורו בטרפינים, אהוב על רבים, ועל רבים אחרים פחות. כך או כך הוא ייחודי ומוכר מאוד, אפילו כאשר לא מדובר בקנאביס בכלל.

אמנם עשן הקנאביס, בניגוד לעשן הסיגריות, אינו נוטה להשאיר ריח לוואי על ריהוט וקירות, אך הוא בהחלט מפיץ ריח דומיננטי ביותר, עד כדי כך שמשטרת הולנד השתמשה בו כדי לתפוס מגדלים. על כן חשוב לזכור שגם אלו שלא נרצה שיריחו עלולים להיתקל בריח המופץ מהחדר או מהרכב, ולכן כדאי כמובן להקפיד להעלים אותו.

ברוב הפעמים בכדי לאוורר את החלל ולהעלים לגמרי את הריח המפליל, תספיק חצי שעה של פתיחת חלון לאחר הישיבה. אבל כשזה לא עובד, מה עושים?

הנה כמה דרכים טובות לוודא שהבית או הרכב לא יריחו כמו מאורת סטלנים:

1. מערכת סינון מנייר טואלט

סינון עשן המריחואנה - גליל נייר טואלט

אחת הדרכים הפשוטות ביותר לדאוג שכמה שפחות ריח יישאר בחדר היא ליצור מערכת סינון בעזרת שלושה חומרים: גליל נייר טואלט, שני דפים של מייבש כביסה וגומיה.

לוקחים דף מייבש אחד, עושים ממנו כדור ודוחפים אותו לקצה אחד של גליל נייר הטואלט. את דף המייבש השני עוטפים בקצה הגליל ועליו עוטפים את הגומייה בכדי שדף המייבש שעשינו ממנו כדור לא יצא מהקצה של הגליל כשננשוף פנימה.

עכשיו כשבנינו את מערכת הסינון שלנו, פשוט ננשוף את העשן דרך הקצה הפתוח של הגליל והעשן שיצא יריח כמו כביסה נקיה.

2. לעשן לאחוריי המאוורר

טשטוש ריח המריחואנה - מאוורר דולק

כשמעשנים ליד חלון, הרוח עלולה להיות מאוד לא מועילה ולהעיף את ריח הקנאביס בחזרה לתוך ביתכם.

ניתן לשלוט על זרימת האוויר עם מאוורר פשוט שמכוון החוצה – בכדי לדחוף ולהפיג את העשן. שיטה הזו תעזור גם בסילוק העשן שיוצא וגם בטשטוש הריח. אך יש להקפיד להישאר קרובים למאוורר.

3. פשוט תקנו וופורייזר (מאייד)

וופורייזר ג'י-פן GPEN של סנופ דוג

רוב השיטות שצוינו עד כה רק מפחיתות את ריח הקנאביס אבל לא מעלימות אותו לגמרי.

לעומת זאת, על ידי אידוי (וופורייזינג),אנחנו בעצם מחממים את הצמח עד לחום מסויים ולא שורפים אותו, מה שהופך את הריח לשונה ומינימלי – שלעתים מזכיר ריח של פופקורן חם.

רוב האנשים יזהו את הריח החריף של המריחואנה המגיע מג’וינט אקראי ברחוב, אך לא כאשר החומר נצרך באידוי.

4. מנטרל ריחות / מבשמי אוויר וכביסה

טשטוש ריח עשן המריחואנה - מנטרל ריחות

לא מזיק להתיז מטהר על הספה והבגדים אחרי כל ישיבה. אך “מטהרי האוויר” ומוצרי הבישום המוכרים לבית יצליחו במקרים רבים רק לטשטש את הריח של עשן הקנאביס. אם זה מה שיש זה גם טוב, אבל כדאי יותר להשתמש בתכשירים ייעודיים לנטרול ריחות המצויים בשימוש בתעשיות מסוימות.

5. SmokeBuddy – מוצר ייעודי

Smoke Buddy

SmokeBuddy הוא מוצר ייעודי בדיוק עבור צרכני הקנאביס – פילטר מפלסטיק במגוון צבעים שבנשיפת העשן דרכו מסנן ומנטרל את הריחות. תודה ל @OrangeRing על הטיפ.

ראו עוד:
צפו: איך להכין ‘דאב’ ב-5 שניות בעזרת מחליק שיער
למגדל המתחיל: 8 טיפים להרחקת שוטרים
מריחואנה: המדריך הפלילי למשתמש הנורמטיבי
המדריך להתחמקות מתמנונים – להזמין זרעים, לגדל קנאביס ולהישאר בחיים
חיפוש לא חוקי: 4 משפטי קסם להתמודדות עם שוטרים

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר