טיפים ומדריכים לצרכן

המדריך להתחמקות מתמנונים – להזמין זרעים, לגדל קנאביס ולהישאר בחיים

קנאביס לא יהרוג אותך המשטרה אולי כן

הישמרו מתמנונים

כידוע לכולם, לתמנונים זרועות רבות והם מסוגלים לשלוט בכל זרוע בנפרד ולחקור בו-זמנית שמונה מקומות מעניינים במקביל.
אנחנו מצידנו, מעוניינים להתחמק מכל הזרועות ולא ליפול קורבן לתמנון אשר מבצע את חובתו התמנונית…

אז אחרי הצחוקים וההשוואות הלא מחמיאות במיוחד (התמנונים מעולם לא פגעו בנו…), אפשר להתחיל.

מטרת המדריך להתחמקות מתמנונים

להעביר אינפורמציה שיכולה לעניין באופן תיאורטי לחלוטין כל אדם באשר הוא אדם.
במדריך זה אין כוונה להמליץ לעבור על החוק אלא אך ורק להעשיר את הידע האישי של כל אחד על המשחק שבין השוטר לבין מי שרוצה לגדל קנאביס בבית.

שימו לב: עדכון – כך תקנו זרעי קנאביס ללא חשש.

הקדמה

במדריך זה נשתמש בלשון נקבה (כמחווה לצמח הקנאביס).
במידה והחלטת לגדל, הדבר הבסיסי והחשוב ביותר הוא – את לא מספרת לאף-אחד!!!

כל המקרים בהם נתפסו מגדלים ביתיים נבעו אחרי שמישהו סיפר על הגידול רק לחבר אחד או שניים וזהו.

את רוצה לגדל לעצמך כדי להנות? אז תלמדי לסתום את הפה! לא סתם קיבלנו שתי אוזניים ופה אחד – לדבר חצי ממה שאנחנו שומעים…

קניית זרעי מריחואנה בהזמנה באינטרנט מהארץ או מחו”ל

כאשר את קונה זרעים בארץ ומכירה את המוכר באופן אישי או מהמלצת חברים שניתן לסמוך עליהם, לא תהיה כל בעיה לרוב אבל קניית זרעים בחו”ל, היא סיפור מעט שונה.

כאשר מזמינים זרעים מחו”ל, אנחנו נותנים פרטים מזהים אשר נשארים על מדיה כלשהיא, ומזה צריך להיזהר. נכון שהמידע הזה נמצא בחו”ל, אבל אנחנו לא מעוניינים לקחת שום סיכונים בכלל.

לקניית זרעים של מריחואנה לחצו כאן.

דברים שכדאי לדעת לפני שמזמינים זרעים של מריחואנה באינטרנט

לפני שניגשים להזמין זרעים באינטרנט יש כמה נקודות שחשוב מאוד להבין ולקחת בחשבון:

1. רוב הזמנות הזרעים מגיעות ליעד בשלום – משטרת ישראל דואגת להפחיד את הציבור באמצעות פרסומים בתקשורת על תפיסות של חבילות זרעים, כשאנשים נחשפים לכתבה המספרת על תפיסה של חבילת זרעים מיד עולה להם החשש שגם ההזמנה שלהם עלולה להיתפס – אולם במציאות אותן תפיסות הן טיפה בים.

אין למשטרה ולדואר ישראל את המשאבים האנושיים או הטכנולוגיים לבדוק ביסודיות את כמויות הדואר האדירות שמגיעות ארצה בכל יום, זרעי הקנאביס קטנים מאוד ושוקלים כמה גרמים בודדים.

למעשה, על-פי ההערכות, המכס בדואר ישראל מצליח לעבור על 5% בלבד מסך כל המכתבים והחבילות שנכנסות לתחום המדינה. אבל בכל זאת, תמיד יהיו תפיסות – אין אף חברת זרעים שהצליחה להעביר בהצלחה 100% מכל החבילות שנשלחו על-ידה, לכן כדאי מאוד שתביני מה הן ההשלכות למקרה שהחבילה אכן תתפס:

2. דעי את ההשלכות – אם את עומדת להזמין זרעים של קנאביס, סביר להניח שאת מתכוונת לגדל קנאביס. חשוב שתביני שגם פעולת הזמנת הזרעים וגם פעולת גידול הצמח הינה לא חוקית במדינות מסוימות. אם תתפסי חלילה עלול להיות לכך השלכות פליליות: פתיחת תיק, מעצר בפועל ובמקרים קיצוניים גם כלא. לכן חשוב לדעת כיצד ניתן לצמצם נזקים:

3. איך לצמצם נזקים – העונש על גידול צמח קנאביס בבית הוא הרבה יותר חמור מאשר העונש על הזמנת זרעים. לכן יש כלל ברזל חשוב שאסור בשום פנים ואופן לשבור: מזמינים זרעים לדירה “נקיה” בלבד! הווה אומר דירה שאין בה שום גידול או כמות גדולה של חומר – ועדיף שגם לא יהיה שום תכנון לגדל בה במהלך השנה הקרובה.

הסכנה האמיתית בהזמנת זרעים היא שהחבילה תוביל את התמנונים למקום הגידול, לעומת זאת אם התמנונים הצליחו “לעלות” על החבילה והגיעו דרכה לדירה שהם לא מצאו בה כלום – העונש הנפוץ יהיה פתיחת תיק על שימוש עצמי שייסגר כעבור כמה חודשים בעקבות “חוסר עניין לציבור”.

4. כיצד משלמים על הזרעים – שלושת אמצעי התשלום הנפוצים ביותר לתשלום עבור רכישת זרעים ברשת הם כרטיס אשראי, העברה בנקאית או שליחת כסף מזומן בדואר.

* כרטיס אשראי – הדרך הנוחה ביותר, אולם לאור בעיות שצצו במהלך השנתיים האחרונות יש הרבה חברות זרעים שלא יכולות לקבל תשלום באמצעות כרטיסי אשראי מישראל, מומלץ לבדוק מראש עם החברה הספציפית. באופן כללי עדיף לגשת לדואר, לרכוש “כרטיס אשראי נטען” ולשלם דרכו עבור הרכישה.

* העברה בנקאית – לאחר ביצוע ההזמנה יתקבל מספר הזמנה. נכנסים לסניף הבנק או לחשבון הבנק הפרטי שלכם דרך אתר האינטרנט ומבצעים פקודה להעברה בנקאית לחשבון המצוין באתר של חברת הזרעים. חשוב להכניס בהערות את מספר ההזמנה כדי שחברת הזרעים תדע בדיוק על איזו הזמנה התשלום אמור לכסות.

* שליחת כסף מזומן בדואר – אולי הדרך הבטוחה ביותר היום לשלם על זרעי קנאביס מאחר ואופן התשלום הזה איננו מותיר אחריו עקבות אלקטרוניות. פשוט מבצעים את ההזמנה, רושמים על דף את מספר ההזמנה וכתובת למשלוח עבור חברת הזרעים, ניגשים לדואר ושולחים מעטפה עם כסף בצירוף דף עם פירוט על ההזמנה שהתבצעה.

איך למסור פרטים לקניית זרעי מריחואנה באינטרנט?

בואי ניקח בחשבון ששמך הוא יונית לוי. כמובן שבאנגלית שמך ייכתב כך: YONIT LEVI.

כאשר לידי המשטרה נופלת מעטפה הממוענת אלייך ועליה שמך, כל שעליהם לעשות הוא להמתין לך בבית הדואר שתגיעי לאסוף את החבילה ואז פשוט לעצור אותך כאשר הראיות המפלילות נמצאות בידייך.

איך נמנעים מזה?

הפעולה הראשונה היא “לשנות” את שמך כך שבדואר לא יתבלבלו ויעבירו אלייך את המעטפה אולם יחד עם זה שהשוני בין שמך האמיתי לזה המפוברק יהיה מספיק גדול כדי לטעון: “זה לא שלי”.

לדוגמא:
Mrs. Yonitan levins
Hbror St.
Tel-Aviv
ISRAEL

שמך אולי יונית לוי, אך על המכתב כתוב יוניתן לוינס. את אולי גרה ברחוב “הדרור”, אך במכתב כתוב רחוב “הברור”.

הדוור מטבע תפקידו לחוץ בזמן ולכן כאשר יקרא את הכיתוב ויסתכל ברשימת הדיירים, הוא יניח שמדובר על יונית לוי מרח’ הדרור.

השוטרים לא יחכו לך בתחנת הדואר כאשר תבואי לקחת את החבילה אלא יחכו שתגיעי הביתה ביחד עם החבילה ותפתחי אותה כדי לתפוס אותך בשעת מעשה. אבל את הרבה יותר חכמה…

כשתגיעי הביתה פשוט קחי טוש שחור ותכתבי על המעטפה: “טעות בנמען – להחזיר לשולח” ותעברי הלאה לחלק הקשה ביותר – המתיני ארבעה ימים לפחות מבלי לגעת בחבילה בכלל. במהלך ארבעת הימים האלה, המעטפה יושבת על המקרר או הטלוויזיה ומחכה.

אחרי ארבעה ימים, אם לא בא שוטר, אז הוא כבר לא יגיע…

הערה חשובה: במידה והפנמת את הפיסקה הקודמת ובאמת הזמנת את הזרעים לדירה נקייה – השיטה הנ”ל של שינוי שם הנמען תהיה פחות קריטית מכיוון שהגידול גם ככה לא יתבצע בדירה המסומנת והעונש הפוטנציאלי נמוך מאוד באופן יחסי.

גידול עציץ מריחואנה בבית

כאשר מחליטים לגדל מריחואנה בבית, דבר ראשון הוא לשים לב לא לרכוש את כל ציוד הגידול בחנות אחת ועדיף כמובן לשלם במזומן.

ארנבים נגד תמנוניםבמהלך הגידול עצמו מצטברת פסולת. ישנם דברים רבים היכולים להפליל אותך כמו אריזות ניילון, פלסטיק, שאריות עלים, ענפים יבשים, בקבוקי דשן וכו’.
במהלך הגידול יצטברו מגוון סוגי אשפה שונים וצריך להיפטר מהן בצורה דיסקרטית. אל תזרקי את כל האשפה יחד לפח האשפה הכללי ברחוב!

אם יש לך גינה, הדבר הטוב ביותר יהיה לחפור בור קטן ולזרוק את כל השאריות האורגניות לתוכו ולכסות, כך גם תמנעי מגילוי וגם תדשני את האדמה בגינה.

אם אין גינה, את השאריות רצוי לרסק (כאשר הן יבשות לגמרי) בבלנדר ופשוט להעביר את אבקת העצים הזו לפח רחוק מביתך, יחד עם פסולת אורגנית מהמטבח (קליפות ושאריות אוכל) אך ללא שום סימן מזהה שלך (מעטפה, חשבון טלפון וכד’).

את בקבוקי הדשן ושאר הפלסטיק, האריזות וכיוצ”ב מומלץ לקחת, לעטוף בנייר ויחד עם פסולת המטבח בתוך שקית זבל שחורה וגדולה הישר לפח הזבל הרחוק ממקום מגוריך.

המשטרה יכולה לחטט בפח הזבל מתי שהיא רוצה ללא כל צורך בצו וברגע שיימצאו בפח ראיות לגידול הם יתחילו מעקב על הפח הזה. לכן הקפידי להחליף ולזרוק את האשפה לפח אחר בכל פעם.
עד כאן בנושא פסולת.

במהלך הגידול ובעיקר בתקופת ההפרחה המריחואנה מפיצה ריח שאנחנו אוהבים ומזהים מיד אולם כך גם השכנים שלנו והתמנונים כמובן – להם חוש ריח מפותח במיוחד! כדי להימנע מהצטברות ריח שיכול לגרום לגילוי את חייבת לשמור על אזור הגידול שלך מאוורר באופן קבוע.

* שימי לב: אם את מגדלת גידול מסחרי כל הנ”ל לא תופס מכיוון שאת תהיי חייבת לקנות מסנני פחם פעיל לסינון הריח.

שיטה נוספת היא לקנות מטהר אויר אוטומאטי (כזה של שירותים) שיודע לתת שפריץ ריסוס אחד כל מספר דקות שבוחרים. זה יעשה את העבודה לא פחות טוב, אולם עדיין מומלץ להמשיך ולאוורר את איזור הגידול.

אם את מגדלת בארון בחדר את חייבת לאוורר את החדר מספר פעמים ביום.

גידול עציץ מריחואנה בחוץ

גידול עציץ מריחואנה בחוץאם את מתכוונת לגדל בחוץ, את חייבת לתכנן ולמצוא מקום שאינו גלוי לאנשים וגם שלא עוברים בו ולא יעברו בו בכלל (אין הרבה כאלה מקומות).

אם את משקה את הצמח בעצמך את חייבת להסוות את הציוד ואפילו את סימני הגלגלים של הרכב איתו הגעת.
כל מטייל הדיוט שקנה ג’יפ ורואה סימני גלגלים, נוסע גם, לראות מה מעניין שם בסוף השביל הנידח הזה…

אם הגידול בחוץ הוא בשטח פרטי שלך אז פעולת ההסוואה פשוטה יותר. נדרש רק להסתיר את הצמח מעיני העוברים והשבים וכפי שכבר אמרנו – לסתום את הפה!

לסיכום

שורה תחתונה, צריך לשמור על דיסקרטיות מלאה, הסוואת הגידול עצמו, הסוואת הריח של הצמח והכי חשוב, אני חוזר על זה כמו מאנטרה: “רק את יודעת מהגידול…!”. הסיכוי שסוד ייתגלה עומד על ריבוע האנשים שיודעים ממנו. החיים הם מה שאנו עושים מהם.

מה לעשות אם הוזמנתי לתת בדיקת שתן במשטרה

CleanUrin - שקית שתן סינטתי
CleanUrin - שקית שתן סינטתי
יש מבחר פתרונות למקרה שהוזמנת לתת בדיקת שתן למציאת סמים. ישנם הטוענים ששתיית כמויות מים חריגות ביממה שלפני הבדיקה ובמהלך היום בו ניתנת הבדיקה יכולים לעזור.
אחרים טוענים ששתיית לימון ופירות חמוצים אחרים יכולים לעשות את העבודה.
מי שמעוניין להיות בטוח יכול לרכוש שקית שתן סינטתי נקי. אמנם זה נשמע קצת מוזר אך יכול לעזור. השקית אטומה ומכילה 25 מ”ל של שתן סינטתי המורכב מהפרמטרים המדוייקים של שתנו של אדם בריא שלא צרך מריחואנה מימיו. מומלץ לשים את השקית במפשעה לצורך הסוואה ולהתאמת הטמפרטורה לטמפרטורת הגוף. השקית עולה 20$ בערך.
לרכישת השקית לחצו כאן.

להתחמק מהשוטרים בסטייל

הפוסט הועתק מסטטוס עובר בפייסבוק. תודה לשי דביר על הטיפים.

הפוסט הינו לידע כללי בלבד ואינו מעודד כל עבירה על החוק. יש לבדוק את החוק במדינה בה אתם נמצאים ולפעול לפיו. להצהרת שימוש באתר לחצו כאן.

חדשות