אתרים אמינים לרכישת זרעי קנאביס באינטרנט

אין ספק שגידול קנאביס בבית זו חוויה מדהימה. אבל בשביל להנות מהתחביב המיוחד עלינו ראשית להשיג זרעי קנאביס איכותיים. אז איפה משיגים זרעים איכותיים, איזה אתר זרעים אמין מספיק כדי שאפשר יהיה לרכוש בנחת ומה כדאי לקחת בחשבון לפני ותוך כדי הזמנת הזרעים הביתה.

*** כל הכתוב בידיעה זו מתייחס למדינות בהן הזמנת זרעי קנאביס וגידול קנאביס הם חוקיים לחלוטין או בעבור אלו שקיבלו לכך רשיון מהמנהל על פי כל דין ***

קניית זרעי קנאביס

מאיפה משיגים זרעים איכותיים של קנאביס? באינטרנט ישנן עשרות אם לא מאות חנויות לקניית זרעי מריחואנה, המכונות “בנק זרע” (Seed Bank). חנויות אלו מציעות ללקוח מבחר עצום של זרעים וממגוון רחב של זנים. באתר ניתן לצפות בתמונות ותיאור מפורט של כל זן והייחוד שלו.

הקנייה מתבצעת באמצעות כרטיס אשראי או במזומן והזרעים נשלחים בדואר כשהם מוסתרים היטב.

ברור לכל שבמצבים כאלו האיכות היא מעל הכל! לכן ערכנו בדיקות ובירורים כדי שנוכל להמליץ רק על חברות איכותיות בעלות שם וניסיון רב שנים בתחום ועל אתרים אמינים שלא ינסו לעקוץ אתכם.

אז הנה הם לפניכם – שמות החברות המובילות והאתרים הבולטים והאמינים ביותר ששולחים זרעי קנאביס.

מיניסטרי – Ministry of Cannabis

חברה קטנה וחדשה יחסית המורכבת ממספר מצומצם של אנשים אשר היו פעילים במשך 15 שנה בסצנת הקנאביס העולמית. הם עובדים בשיתוף פעולה עם מגדלים ומפתחי זנים ברחבי הגלובוס, ובנוסף הם מתחזקים לפחות שלושה מתקני גידול עבור הניסויים והבדיקות שהם עורכים.

לרכישת זרעים מאתר “מניסטריון הקנאביס” לחצו כאן

החברה שולחת את המוצרים שלה לכל מקום בעולם ובנוסף מתגאים בחברה בשירות הלקוחות שלהם – במידה וישנה בעיה עם ההזמנה ניתן לפנות אל “מניסטריון הקנאביס” באמצעות המייל, הטויטר, דף הפייסבוק והם אפילו זמינים במענה טלפוני!

חשוב מאוד לזכור: יש מדינות בהן הזמנת זרעי קנאביס אינה חוקית. יש לבדוק את החוק במדינה בה אתם שוהים.

ראו: איך לקנות זרעי קנאביס באינטרנט
ראו: מדריך גידול קנאביס בבית

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר