“הגידול הראשון שלי” – חברה מציעה ערכת גידול קנאביס לילדים

ילדים מגדלים קנאביס: חברת בריטית החלה לשווק מוצר חדש – ‘ערכת הגידול הראשונה שלי’ – ערכת גידול קנאביס לילדים, שמטרתה ללמד כיצד לגדל קנאביס תעשייתי, הנקרא ‘המפ’, ולהסביר דרך כך שצמח הקנאביס הוא אינו סם מסוכן. “קמפיין חצוף”, אומרים המתנגדים.

החברה הבריטית ‘הגידול הראשון שלי‘, החלה לשווק מוצר חדש בעל מיתוג ייחודי ומעניין שזכה לשם ‘ערכת הגידול הראשונה שלי’ – ומיועד במיוחד לילדים קטנים.

הערכה למעשה די פשוטה ובסיסית ומאפשרת לגדול המפ (קנבוס) בקלות. באריזת הערכה נמצאת כוס פלסטיק גדולה מלאה באדמה מדושנת וכן חבילת זרעי המפ. לצד זאת כמובן חוברת מידע על הצמח ותהליך הגידול שלו.

הגידול הראשון שלי - ערכת גידול לילדים

זרעי המפ נחשבים למזון על בריאותי והם חוקיים לחלוטין בבריטניה, אך בישראל נחשבים לסם מסוכן אף יותר מהרואין, זאת כמובן על אף שאינם בעלי השפעה פסיכואקטיבית כלל.

באתר החברה ניתן לרכוש את הערכה בעבור 7.99 ליש”ט (48 ש”ח), או בהנחה של 50% אם משתפים את האתר בפייסבוק. עם זאת, מדובר כמובן במשלוחים בתוך בריטניה, על אף שלא ניסינו להזמין בישראל. אם מישהו מזמין, לעדכן.

ילדים מגדלים קנאביס המפ
‘ערכת הגידול הראשונה שלי’ – ילדים מגדלים קנאביסקהל היעד הייחודי והלא צפוי אליו פונה קמפיין השיווק של החברה הוא ילדים בגילאים צעירים. הרעיון מאחורי הערכה הוא הענקת חוויה לימודית לילדים שתעשיר אותם בידע כללי לגבי שימושיו השונים של המפ בתעשייה.

ביקורות: “גידול קנאביס זה לא לילדים”

“בבקשה מכם, הסירו את הקמפיין שמכוון לילדים,” כתבו גולשים אחדים בביקורת בעמוד הסרטון באתר Youtube, ואליו מצטרפים גולשים אחרים שטוענים כי קנאביס אינו מתאים לילדים וכי קמפיין חצוף שכזה “יחזור אל בעליו כמו בומרנג” ויפגע במאמצי הלגליזציה.

לדברי המבקרים, להוציא מקרים בהם מדובר בטיפול בילדים באמצעות קנאביס רפואי, אין לערב אותם בעולם הקנאביס שאינו מתאים להם. “אם מעוניינים בתהליך לימודי,” הם אומרים, “יש לבחור באחד שאינו כולל גידול בפועל.”

ראו עוד:
ילד חולה איבד את רשיון הקנאביס ואושפז בכפייה
ילדים ישראלים מטופלים בקנאביס: “כל טיפה זה כמו יהלומים”
הורים תובעים את בית הספר: “תנו לבתנו לצרוך קנאביס בהפסקה”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר