צפו: סבא מעשן מריחואנה בפעם הראשונה

מה עובר על סבא חביב שקיבל רשיון קנאביס רפואי ומנסה לעשן מריחואנה בפעם הראשונה בחייו? צפו (כתוביות בעברית):

“מפני שעבדתי הרבה. בנוסף, המריחואנה לא הייתה נגישה בצעירותי, שתינו בעיקר בירה”. כך עונה לארי סאבג’ בן ה-66 על השאלה מדוע מעולם לא התנסה בעישון מריחואנה. היום, בגילו המאוחר ובשל בעיותיו הרפואיות, הוא נכנס בחזרה למגרש של הצעירים.

לארי סובל מבעיות בריאותיות רבות, החל מבעיות גב ועד לתופעות נפשיות כגון התקפי דיכאון וחרדה. ערימת התרופות שהצטברה על שולחנו החלה להדאיג אותו ולכן הוא פנה לחפש פיתרון אלטרנטיבי בדמות מריחואנה רפואית. “אני לוקח יותר מדי תרופות,” הוא מעיד. “לכן אני רוצה לנסות מריחואנה.”

סבא מעשן מריחואנה בפעם הראשונה
לארי סאבג’

“ציפיתי לרגע הזה הרבה זמן, ואני שמח שהוא הגיע,” הוא מספר וניכר עליו שהוא מעט לחוץ מהרעיון. אך הלחץ הוא כאין וכאפס לעומת התרגשותו: אחרי תהליך קצרצר של רישום ורכישת מקטרת “למתחילים”, הוא ממהר אל ביתו כדי להתנסות לראשונה בתרופה הטבעית. אחרי מספר נסיונות תמימים ומבדרים משהו, מתחיל התהליך הפותח בפני לארי עולם שלם וקסום.

“הרעש נשמע פתאום חזק יותר. אפשר פשוט לומר שאני שומע טוב יותר,” הוא מכריז תוך כדי טיול סהרורי בפארק עם חיוך של מיליון דולר המרוח על פניו. ממבט חטוף על ריחופו וקצב דיבורו של פרנק אפשר לראות שהוא רגוע ושלו יותר, וברור לחלוטין שגזעים כרותים ואריות מעסיקים אותו הרבה יותר ממחשבות חרדתיות.

גם זה בטח יעניין אותך

למרות התועלת הברורה, לא כולם רואים את הנושא באור דומה. “הילדים, הנכדים, כולם יודעים מה אני עושה. הם לא בהכרח מסכימים,” אומר לארי ומדגיש בכך את היחס המפוקפק הניתן למריחואנה אפילו במדינות בהן היא מאושרת כתרופה רשמית. לארי עצמו מחליט להתעלם מדעתם של בני משפחתו ולצאת לצאת ל”חוויה האנושית” שלו עם עצמו.

כל חיי עבדתי עד שפרשתי בגיל 65,” הוא מסכם. “הייתי תקוע במסגרת ועכשיו אני יוצא לחופשי…”

תודה ל”המועצה לשינוי התודעה” על התרגום.

ראו עוד: קנאביס בבית אבות
ראו עוד: המדריך למעשן המתחיל
ראו עוד: שיט שזקנים (לא) אומרים
ראו עוד: האם לתת לסבתא לעשן מריחואנה?
ראו עוד: אבא מתוק: איך קנאביס עוזר לחולי סוכרת
ראו עוד: בן 72 גידל 21 שתילי מריחואנה בחדר בית מלון

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר