צפו: איך להכין ‘דאב’ ב-5 שניות

בלי גז בוטאן, בישולים, המתנה וסיכונים מיותרים – כך נכין ‘דאב’ (DAB) איכותי ב-5 שניות בעזרת מחליק שיער פשוט. צפו בסרטון הקצר ובתמונות.

אחרי שהסברנו מה זה בכלל ‘דאב’, ולאחר שנחשפנו לתהליך ההכנה הייחודי של אותו שמן חשיש טהור בביקור מצולם באמסטרדם, כעת נלמד איך להכין ‘דאב’ בשיטה קלה ופשוטה ללא כל צורך בגז בוטאן שעלול להיות מסוכן – ובעזרת מחליק שיער פשוט בלבד.

ה’דאב’ (DAB), שהפך לדבר החם ביותר בתרבות הקנאביס העולמית ונקרא גם ‘שעווה’ או ‘וואקס’, כובש בשנים האחרונות את ארצות הברית ואט-אט גם את העולם המערבי כולו. למעשה מדובר בתמצית קנאביס מרוכזת במיוחד המכילה עד 92 אחוזים של THC, החומר הפסיכואקטיבי בקנאביס (בניגוד לפרחים המכילים בין 5 ל-30 אחוזים “בלבד”).

דאב - תמצית קנאביס
דאב – תמצית קנאביס

על אף איכותו והפופולריות הגואה שלו, רבים – בעיקר בארצות כמו ישראל – מתקשים להשיג מספיק תפרחת לצורך הפקת השמן ואינם מעוניינים להתמודד עם תהליך ההכנה שאמנם אינו מורכב מדי, אך דורש סט כלים ייעודי ועלול להיות מסוכן מעט עקב השימוש בגז בוטאן. בדיוק בשביל זה מצאו קנאביסטים בארה”ב פתרון קל ופשוט להפקת ‘דאב’ מכמות קטנה של קנאביס ובעזרת מכשיר אחד בלבד: מחליק שיער.

אמנם התוצאה אולי לא תהיה זהה במדוייק לרמת האיכות הגבוהה אליה מגיעים בתהליך ההפקה המסורתי, אך היא בהחלט תהיה מספקת, וגם תשאיר שאריות פרחים לשימוש חוזר כזה או אחר.

תהליך ההכנה

תהליך ההכנה הוא מהפשוטים שנראו בתחום: כל מה שצריך זה מחליק שיער (מגהץ שיער), פיסת נייר פרגמנט וגרם אחד או שניים של קנאביס איכותי (ראו: איך יודעים שהמריחואנה איכותית?)

גם זה בטח יעניין אותך

ראשית יש לקפל את פיסת נייר הפרגמנט לחצי ולהכניס גרם או שניים של קנאביס בינות הנייר המקופל. לאחר מכן יש לכוון את מחליק השיער לטמפרטורה בינונית עד נמוכה (כ-150 מעלות צלזיוס) וללחוץ חזק את הקנאביס כשהוא בתוך נייר הפרגמנט. יש להפעיל לחץ רב על הפרחים במשך 2-5 שניות רצופות, לפתוח את המחליק ולהסיר בעדינות את נייר הפרגמנט עם תכולתו המחוממת.

כעת, בעת פתיחת הנייר לשניים, נוכל לזהות שמלבד הפרחים המחוצים נשארו חתיכות דביקות במיוחד של שמן זהוב – זה מה שאנחנו מחפשים. ניתן לחזור על הפעולה פעמיים ושלוש עם אותם פרחים, מה שישאיר אתכם עם 5-10 אחוזים של חומר שהופק מן הפרחים.

ללא חומרים, ללא בישולים וללא סיכונים מיותרים של פיצוץ הבית כתוצאה מדליפת גז בוטאן.

1. מחליק שיער, נייר פרגמנט ומעט מריחואנה זה כל מה שצריך:
הכנת דאב ב-5 שניות

2. מכוונים את המגהץ לטמפרטורה נמוכה (כ-150 מעלות) ומכניסים את הפרחים כשהם עטופים בנייר.
הכנת דאב ב-5 שניות

3. לוחצים חזק מאוד למספר שניות בודדות.
הכנת דאב ב-5 שניות

4. אוספים את שאריות השמן הזהוב – ומעשנים.
הכנת דאב ב-5 שניות

וידאו נוסף:

איך להכין DAB בקלות

Posted by ‎קנאביס‎ on Wednesday, March 9, 2016

ראו עוד:
צפו: איך להכין קססונית שטח ב-20 שניות
טיפ: איך לחמם את החדר עם נרות ועציצים

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר