צ’יץ’ וצ’ונג – הסרט המצוייר

צ’יץ’ וצ’ונג הם כנראה הצמד הטלוויזיוני המזוהה ביותר עם עולם הסטלנים. החודש ייצא לאקרנים הסרט החדש – הפעם, בגירסה מצויירת.

צ’יץ’ מרטין וטומי צ’ונג מדובבים את עצמם בגירסה המצויירת החדשה של סדרת סרטי הסטלנים המצליחה ביותר בהיסטוריה. הסרט החדש ייצא לאקרנים ברחבי ארה”ב ב-18 לאפריל לקראת חגיגות ה-20 באפריל.

טומי צ'ונג (מימין) וצ'יץ' מרטין
טומי צ’ונג (מימין) וצ’יץ’ מרטין

בשנת 1978 יצא לאקרנים סרט חדש – צ’יץ’ וצ’ונג Up in Smoke (“גלגל אותה”) – שעסק בשני סטלנים היפים ממוצעים משנות ה-60 בארה”ב שמחפשים משהו לעשן ברחובות לוס אנג’לס.

ציץ וצונג-גלגל אותה - Cheech and Chong-Up In Smoke - 1973

הסרט מספר על שני “מוזיקאים” מובטלים וחסרי כיוון בחיים המגורשים בטעות למקסיקו ובנסיונם הנואש לחזור ל”אמא אמריקה”, הם מבריחים את עצמם אל מעבר לגבול במכונית מסחרית. מה שהם לא יודעים, זה שהאוטו מלא במריחואנה. השניים נקלעים להרפתקאות שונות ומשונות שהצופים לא יכולים להישאר אדישים אליהן – הסרט פשוט מצחיק בטירוף.

צ'יץ' וצ'ונג
כרזת הסרט המצוייר

במהלך השנים מאז הסרט הראשון ועד 1990, פורסמו סה”כ כ-12 סרטים בסדרה, אך אף אחד מהם לא הצליח לעמוד בהצלחה של הסרט הראשון. במקביל הפיקו השניים מעל ל-10 אלבומים עם שירים וקטעי קומדיה.

גם זה בטח יעניין אותך

הסרט החדש, “צ’יץ’ וצ’ונג – הסרט המצוייר“, ייצא לאקרנים ברחבי ארה”ב ב-18 באפריל 2013 ועל פי דיווחים אמור להיות מין סרט הרפתקאות מצוייר. עם זאת, מצפייה בטריילר נראה שמדובר בעיקר בעיבודים מצויירים לקטעים מאלבומי קומדיה שהפיקו השניים במהלך השנים.

לכניסה לעמוד הפייסבוק של הסרט לחצו כאן.
לאתר הבית של הסרט לחצו כאן.

צפו בטריילר:

ראו עוד: טומי צ’ונג: “שמן קנאביס הוא תרופה לסרטן ואני ההוכחה לכך

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר