מיץ גת תסס בחדר הראיות – האישום בוטל

במשטרת תל אביב נאלצו לזרוק מאות בקבוקי מיץ גת שהוחרמו מחשוד לאחר שלא אוחסנו כראוי. כתוצאה מכך עודכן כתב האישום מעבירות “סחר” חריפות, לעבירות של “החזקה עצמית” בלבד.

שוטרים מתחנת תל אביב פשטו על דוכן של בעל עסק בשוק הכרמל בו על פי החשד התבצעה מכירה של מיץ גת, שהוגדר לפני שנתיים כבלתי חוקי. השוטרים מצאו במקום 400 בקבוקי מיץ גת, החרימו אותם ועצרו את החשוד בעוון סחר בסמים אסורים.

בעוד השוטרים היו בטוחים שזה הרגע התווסף לרזומה שלהם עוד מעצר חשוב שיביא עמו גם כתב אישום פיקנטי על עבירות של סחר בסמים, הם גילו שטעו כשלא הקשיבו לאזהרותיו של החשוד שהפציר בהם שוב ושוב לאחסן את המיץ בקירור כדי שלא יתסוס וייהרס.

השוטרים החליטו להתעלם מעצותיו ואחסנו את הראיות בחדר המקורר באמצעות מזגן בלבד. למחרת בבוקר, כשפתחו את חדר הראיות, גילו שכמעט כל בקבוקי מיץ הגת תססו וכתוצאה מכך הפיחו סירחון נוראי בכל הקומה. לאחר התייעצות עם מחלקת התביעות הוחלט בלית ברירה להשמיד את רובם המוחלט של בקבוקי המיץ ולהותיר רק צמד בקבוקים לצורך המשך הפרוצדורה המשפטית.

מיץ הגת "נעלם" - יחד עם כתב האישום
בתמונה: מיץ הגת שהוחרם

כתוצאה מכך נאלצו במחלקת התביעות לתקן את כתב האישום מגידול וסחר בסמים – לצריכה עצמית בלבד, וגם זה רק בעקבות מעט קנאביס רפואי שנמצא ברשותו של החשוד.

עו”ד שמואל פלישמן מהסנגוריה הציבורית, המייצג את החשוד, סיכם זאת יפה: “השוטרים חשבו שהם חכמים יותר, אין ספק שמדובר כאן בפאשלה משטרתית רצינית, בכל מקרה מוזר לי שהמיץ הוא סם מסוכן”.

גם זה בטח יעניין אותך

כזכור, על הוצאתו מחוץ לחוק של מיץ הגת פרסמנו כאן לראשונה, לאחר שהמיץ הפך ללהיט בפאבים ובמועדונים שונים ברחבי הארץ במהלך השנים האחרונות ועורר את זעמן של הרשויות.

ראו גם:
שוטרים השתילו הרואין ברכבו של חשוד בהחזקת חשיש
במשטרת ת”א בודקים: מי שם ‘אקסטזי’ בפיצה של שוטרים?
שוטרים פשטו על חנות קנאביס – ואכלו עוגות מריחואנה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר