חדש: המדריך לצרכן – ספר חובה לכל סטלן

הצצה ראשונה ובלעדית ל”המדריך לצרכן” – ספר חדש וקליל לקריאה המפרט כיצד על צרכני קנאביס להתנהל בעת התקלות עם הרשויות – החל משלב החיפוש ועד לשלב החקירה. הספר זמין כעת לרכישה באתר חדש שהוקם לכבודו ובעבור 52 ש”ח תקבלו אותו בדואר לביתכם. “זה הספר הראשון בעולם שעוסק בנושא זה,” אומר המחבר.

מערכת המגזין קיבלה לידיה עותק ראשון מ”המדריך לצרכן” – ספר חדש שנכתב והופק על ידי עו”ד דקל עוזר, אחד ממובילי המאבק ללגליזציה בישראל, ומטרתו לעזור לכל אחד מכמיליון צרכני הקנאביס בישראל לדעת היטב כיצד עליו להתנהג בעת חיפוש משטרתי ובעת החקירה שתבוא לעתים לאחר מכן.

המדריך לצרכן - התמודדות עם שוטרים

הספר החדש מכיל 66 עמודים מלאים באיורים פרי עטה של המאיירת עירית דגני, המעבירים את המסר היבש בדרך כלל בצורה ידידותית, נעימה לעין ומצחיקה. “מדובר במדריך שכל החומר בו מקורי, מקצועי והופק בישראל,” מסביר דקל ומדגיש כי “לא מדובר בתרגום של כתבות או מאמרים באנגלית, ויתרה מכך – אני לא מכיר ספר כזה באנגלית.”

הספר ערוך באופן כרונולוגי ומחולק לשלבים עיקריים בהתמודדות של צרכנים עם המשטרה: לפני שהשוטר מגיע, כשהשוטר מגיע, לפני ביצוע חיפוש, כשהשוטר מחליט לעצור, בדרך לתחנה, לפני החקירה ובחקירה עצמה.

המדריך לצרכן - התמודדות עם שוטרים

בנוסף מפורטים בספר תרגילי חקירה בהם עלולים להיתקל הצרכנים מצד השוטרים החוקרים בתחנה, וכן הסברים בסגנון “עשה ואל תעשה” המפרטים טעויות נפוצות של נחקרים וסיפורים קצרים המסבירים את ההיגיון מאחורי ההמלצות.

“מה תעשה עם הכסף”, שאלנו את דקל, והוא השיב כי “אחת ההתחייבויות שלי כמחבר הספר היא להשתמש בכספי הרכישה כדי להוציא סרטונים נוספים מעבר ל-2 שכבר הוצאו על בסיס התוכן במדריך.”

לרכישת הספר בעבור 52 ש”ח בקרו באתר החדש.

המדריך לצרכן - התמודדות עם שוטרים

“עורכי דין בדרך כלל אוהבים לסבך עניינים. אני אוהב לעשות את הדברים פשוטים כדי שכולם יבינו,” הסביר דקל בראיון שערכנו עמו בתחילת השנה. “השקעתי את כל הידע שלי וכסף רב בכדי להפיק מדריך שהאמור בו ייכנס לזיכרון, ויישאר שם. המדריך מסביר בין השאר איך להתכונן למפגש עם שוטרים, מה להגיד, מתי מותר לחפש ומתי לא, איך להתמודד בחקירה ועוד.”

את הספר כולו סיימנו לקרוא בתוך 15 דקות קצרות, ומוכרחים להודות שהוא היה קליל לקריאה ומוסבר לעילא – בקיצור, חובה בכל בית.

ראו עוד:
10 טיפים להתמודדות עם שוטרים
4 משפטי קסם להתמודדות עם שוטרים

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר