אלוף הסנוקר רוני אוסליבן: “מריחואנה שיפרה את הביצועים שלי”

רוני אוסליבן, אלוף העולם בסנוקר, מתוודה באוטוביוגרפיה חדשה על הרגלי צריכת האלכוהול והמריחואנה שלו ומספר על נסיונותיו להתחמק מבדיקות סמים במהלך הקריירה המקצוענית

רוני אוסליבן, אלוף העולם בסנוקר, טוען כי השימוש באלכוהול וקנאביס עזר לו לשפר את המשחק ולקדם את הקריירה המקצועית.

רוני אוסליבן - סנוקר
רוני אוסליבן

אוסליבן, 37, שאיבד בשנת 1998 את תואר אליפות אירלנד בסנוקר בגלל שנמצאו בדמו סימנים לשימוש במריחואנה, טוען שלפני המשחק שתה 15 בירות ‘גינס’ ועישן מריחואנה ועדיין הצליח לשחק “באופן גאוני”.

על פי הדיווח, את הדברים אמר אוסליבן במסגרת אוטוביוגרפיה חדשה בשם “רץ” (Running), שמפורסמת בחלקים בעיתון הבריטי ה”סאן”.

“למרות הבעיות והקשיים בחיי, הצלחתי לשמור על מקצוענות ולשחק באופן גאוני,” הוא אומר ומודה ש”דחק במזל” כשהשתמש בסמים במהלך הקריירה, עד לשלב בו רצה שהטורנירים המקצועניים ייגמרו כדי שיוכל לעשן ולשתות.

רוני אוסליבן - סנוקר
רוני אוסליבן

“אני זוכר שהייתי מגיע לכל אליפות עולם וחושב לעצמי ‘אני לא יכול לחכות עד שהטורניר הזה ייגמר כבר’, כי לאחריהם כבר לא עושים בדיקות סמים יותר ואני יכול ללכת להנות קצת מהחיים,” הוא כותב. “נתפסתי רק פעם אחת במהלך הקריירה הארוכה שלי, אבל זה הכל. אני נבדק בתקופות שבין הטורנירים והקפדתי לנסות וללכת בין הטיפות, אבל זו בהחלט היתה התגרות במזל.”

אוסליבן רשם שיא עולמי חדש כאשר זכה בחודש מאי האחרון באליפות העולם בשנה השנייה ברציפות, ובסך הכל – ב-5 אליפויות עולם בסנוקר.

“במהלך הקריירה נהגתי לשתות בלי הכרה,” הוא אומר. “הייתי עושה פאפים עד הבוקר. הציפורים היו מצייצות כשהשמש עולה ואני הייתי חושב לעצמי ‘אלוהים, אני בצרות…’.”

“אני מאוד אוהב ג’וינטים,” הוא אומר עוד. “הבעיה היחידה היא שאחרי ספליף אחד (‘ספליף’ – כינוי לג’וינט קטן) תמיד רציתי עוד אחד…”

בימים אלו חוזר אוסליבן לטורנירים המרכזיים, לאחר שלקח הפסקה בת שנה בין זכיותיו ב-2012 ו-2013.

צפו: רוני אוסליבן בשיאו

ראו גם: אלוף העולם בגלישה איבד את התואר – בגלל שעישן מריחואנה
ראו גם: לוחם UFC נכשל בבדיקת מריחואנה, הפסיד 130,000$ דולר
ראו גם: חבר קבוצת הג’ודו של ארה”ב הודח מהאולימפיאדה בגלל שרידי מריחואנה
ראו גם: מריחואנה באן.בי.איי (NBA)

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר