מגלגל...
x

מירי בוהדנה: “בזכות הקנאביס הפסקתי לעשן”

היא לא מסתירה את זה מאף אחד כולל לא מבנה הקטן, היא דחפה את אביה בן ה-75 להשתמש בזה גם כן, והיא אחת התומכות הנלהבות בלגליזציה. בראיון חדש מספרת הדוגמנית המצליחה את הכל על ניסיונה המוצלח עם הצמח.

אחרי שכבר הודתה בעבר כי היא מעשנת קנאביס בניגוד לחוק בגלל כאבים, הצליחה המנחה והדוגמנית הישראלית האהודה מירי בוהדנה לקבל רישיון קנאביס רפואי.

מאז לדבריה היא מרגישה טוב יותר, הכאבים פחתו והיא גם הצליחה בעזרת הקנאביס להפסיק לעשן סיגריות לגמרי.

בראיון למגזין ‘פנאי פלוס’ שיצא מחר (10.5) לדוכנים, היא מתארת מדוע בחרה בטיפול זה, כיצד הוא משפיע עליה ואיך היא מסבירה את זה לבן שלה.

בנוסף חושפת בוהדנה כי בעקבות ההצלחה האישית שלה עם קנאביס היא דחפה את אביה בן ה-75 לקבל רישיון גם הוא לטיפול בדמנציה ממנה הוא סובל.

“הפסקתי לעשן בזכות הקנאביס הרפואי,” אמרה. “הוצאתי רישיון בגלל פריצת דיסק שעברתי, ואחרי שעישנתי שנים קופסה ביום, זה שחרר את הצורך. היום אני מעשנת קנאביס עם וופורייזר (מאדה)”.

“איפה שיש לגליזציה זה הפחית את שתיית האלכוהול בעשרות אחוזים,” אמרה עוד. “זה הפך אותי לבן אדם יותר שלו ורגוע וזה עובד על הפרעת הקשב שלי – וזה טבעי לגמרי”.

בוהדנה לא מסתירה את השימוש שלה בקנאביס מאף אחד, כולל לא מהבן שלה.

“זו תרופה, לא סוכרייה, ואני לא מסתירה את זה. כשהבן שלי שותה תה עם לואיזה ונענע כי כואבת לו הבטן, אני מכינה וופורייזר והוא יודע שזו תרופה לכאבי הגב שלי,” אמרה. “הוא משחק במשחקי מחשב שרואים בהם שודים של בנקים, מועדוני חשפנות עם ציצים, אז את זה אני אסתיר ממנו? אני מדברת איתם על הכל”.

בנוסף סיפרה כאמור כיצד הקנאביס עוזר לאביה: “הוצאתי גם לאבא שלי רישיון, הוא בן 75 ונחשב סיעודי ושמן הקנאביס מאט לו את הדמנציה. שלושה חודשים אחרי וראינו את ההטבה. מאיש כבד ועייף עם בעיית שליפה, פתאום השיחה איתו זורמת”.

בוהדנה היא תומכת גדולה בקנאביס ולגליזציה, ואף השתתפה בקמפיין למען אי הפללה.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר