מגלגל...

מייק טייסון מגיע לאירופה – פותח קופישופ באמסטרדם

בקרוב בישראל? אגדת האיגרוף השנויה במחלוקת החליט להרחיב את מותג הקנאביס שלו "Tyson 2.0" אל מעבר לגבולות צפון אמריקה, ופתח קופישופ חדש על שמו באמסטרדם

מתאגרף העבר מייק טייסון, שזכה פעמיים באליפות העולם והפך בשנים האחרונות לבעל חברת קנאביס ומותג קנאביס מוכר בעצמו, מרחיב את פעילותו שהתמקדה עד כה בצפון אמריקה ופותח קופישופ ראשון משלו בבירת הקנאביס האירופית אמסטרדם.

הקופישופ החדש של טייסון ממוקם היכן שפעל עד לאחרונה קופישופ אחר בשם Greenhouse Effect’) ושמו הוא “טייסון 2.0” (Tyson 2.0), על שם סדרת מוצרי הקנאביס החדשה של טייסון הנושאת את שמו. סדרת המוצרים החדשה של טייסון כוללת את טייסון בייטס” – סוכריות גומי קנאביס בצורת אוזן חתוכה.

על פי הודעה לתקשורת שפרסמה החברה, הקופישופ החדש מציע “מגוון נבחר של מוצרי קנאביס של המותג Tyson 2.0, אביזרים ומוצרי חדשנות נוספים, וכן חדר אורחים (Lounge) פרימיום עבור צרכנים. פתיחת הקופישופ באמסטרדם מסמלת את כניסת החברה האמריקאית לאירופה, במטרה לחזק את הצמיחה המהירה של המותג.”

Tyson 2.0 - הקופישופ של מייק טייסון באמסטרדם
Tyson 2.0 - הקופישופ של מייק טייסון באמסטרדם
Tyson 2.0 - הקופישופ של מייק טייסון באמסטרדם

יש לציין שעל-פי החוק היבש חל איסור על יבוא של מוצרי קנאביס עתירי THC לשווקי פנאי שלא למטרות רפואיות, כך שסביר שהזנים יגודלו בשטחי הולנד, אולי בשלב ראשון באופן לא חוקי כפי שעושים כלל הקופישופס בהולנד, ובהמשך באופן חוקי תחת חוקי לגליזציה (לאחר שיושלם הפיילוט שצפוי להתחיל השנה).

אדם ווילקס, מנכ”ל החברה, אמר כי “אמסטרדם היא עיר בעלת תרבות עשירה שהפכה לאחד מהיעדים המובילים בעולם עם יותר מ-18 מיליון תיירים המגיעים אליה מידי שנה. פתיחת הקופישופ של ‘טייסון 2.0’ בעיר מסמלת את המסע שהמותג עבר ומהווה אבן דרך חשובה לחברה השואפת להרחיב את פעילותה אל מעבר לגבולות צפון-אמריקה אל השווקים המתפתחים במהירות של אירופה.”

לדברי החברה, ‘טייסון 2.0’ צפוי להיות מהקופישופס הגדולים ביותר מסוגו בהולנד, על שטח של כ-1,200 מ”ר. מיקום החנות מרכזי למדי והוא נמצא בסמוך למלון (ומועדון) הסוהו המפורסם (Soho House), ובמרחק הליכה מהתחנה המרכזית של העיר.

המקום מעוצב בצבעי אדום ושחור המזוהים עם המותג הבינלאומי, לצד לבנות בנייה חשופות וריהוט המיוצר מעץ אלון בהיר. המקום יכלול גם בר זכוכית שעוצב בשיתוף עם חברת Stündenglass מקליפורניה המתמחה בייצור אביזרי זכוכית ייעודיים לתעשיית הקנאביס ומוכרת כמי שייצרה את הגראביטי באנג של בי-ריל.

“פתיחת הקופישופ הראשון באמסטרדם מהווה עבורנו הגשמת חלום,” אומר מייק טייסון, מייסד-שותף ומנהל המותג של החברה. “המקום הזה יעניק למעריצים חוויה שלמה שבה הם יוכלו ליהנות ממוצרי ‘טייסון 2.0’ האהובים עלי כפי שאני נהנה מהם. ניסיתי ובחנתי את כולם באופן אישי, ואני מחכה בקוצר רוח לחלוק את מוצרי הקנאביס האוהבים והבלתי מנוצחים שלי עם הקהל האירופי.”

View this post on Instagram

A post shared by Coffeeshop TYSON 2.0 (@coffeeshoptyson)

איזה קנאביס אתה?

חברת ‘טייסון 2.0’ הוקמה בשנת 2020 ומציעה מגוון מוצרי קנאביס כגון תפרחות יבשות, מיצויים ומוצרים אכילים (“אדיבלס” – Edibles), תוך התמקדות בגידול קנאביס איכותי בשיטות חקלאיות ברות קיימא. החווה המרכזית של החברה ממוקמת במדבר מוהאבי (Mojave Desert) בקליפורניה ומתפרשת על שטח של למעלה מ-150 דונם.

לטענת החברה, מוצרי הקנאביס שלה מיוצרים בהשראת הניסיון האישי של מייק טייסון עם הצמח, שלדבריו סייע לו רבות בהתמודדות עם מצבים של כאבים חזקים, לחץ וחרדה.

החברה זכתה לסיקור תקשורתי נרחב, בין היתר בזכות מיתוג לא שגרתי של חלק מהמוצרים – כך למשל שיווקה החברה סדרה של סוכריות גומי קנאביס המכונה טייסון בייטס (Tyson Bites), הביסים של טייסון, המעוצבות בצורת אוזן פצועה כרפרנס למקרה המפורסם שבו טייסון איבד עשתונות במהלך קרב נגד אוונדר הוליפילד (Evander Holyfield), והתנפל עליו, נשך את אוזנו וקרע ממנה חתיכה לעיני הקהל ההמום.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר