“הביסים של מייק”: טייסון משיק סוכריות קנאביס בצורת אוזניים

תמונה של אריזת סוכריות הגומי החדשות של חברת הקנאביס של מייק טייסון היא הדבר הכי נצפה בעולם ביממה האחרונה בקרב חובבי הקנאביס. הסוכריות המקוריות הן בצורת אוזניים נגוסות, לזכר האירוע המפורסם בו טייסון נגס באוזנו של מתאגרף אחר והותיר אותה חתוכה

חברת הקנאביס החדשה של מייק טייסון, Tyson 2.0, משיקה מוצר חדש ומקורי – סוכריות קנאביס עתירות THC בצורת אוזניים נגוסות, זכר לקרב המפורסם משנת 1997 אז נגס טייסון באוזנו של המתאגרף איוונדר הוליפילד והותיר חלק ממנה בפיו.

הסוכריות נקראות “מייק בייטס”, או בתרגום חופשי “הנשיכות של מייק”, והן קיבלו חשיפה עצומה לאחר שתמונה של המוצר שפורסמה אתמול (ב’) ברשתות החברתיות ודיווחה על הגעתן לראשונה לקליפורניה, זכתה למיליוני חשיפות ותגובות.

לצעירים שלא מכירים את הרקע לסיפור, נזכיר שב-28 ביוני 1997 נפגשו מייק טייסון ואיוונדר הוליפילד לקרב על התואר אלוף העולם באיגרוף במשקל כבד, קרב שנודע מאוחר יותר בכינוי “קרב הנשיכות”.

בסיבוב ה-3 לקרב נשך טייסון באחת מאוזניו של הוליפילד ושופט הזירה הפחית שתי נקודות ממאזנו. לאחר שנשך את אוזנו השנייה של הוליפילד וחתך חלק מרקמת האוזן, הוא נפסל והתגוששות המונית פרצה בזירה כשהוליפילד מוכרז כמנצח.

מייק בייטס - סוכריות קנאביס בצורת אוזניים - מבית חברת טייסון 2.0
מייק בייטס – סוכריות קנאביס בצורת אוזניים – מבית חברת טייסון 2.0

טייסון, שנחשב לאחד המתאגרפים הטובים ביותר בכל הזמנים, סיפר בעבר בריאיונות כי כי הוא צרך קנאביס לאורך מרבית חייו, בתחילה כנער עד גיל 20, ואז לאחר שפרש מאיגרוף בשנות ה-30 לחייו. עוד ציין כי הוא מצטער שלא עישן במהלך הקריירה.

בשנת 2018 הוא ציין כי כן עישן קנאביס פעם אחת בלבד לפני קרב מקצועי, מול המתאגרף אנדרו גולוטה. כשנשאל איך השפיע עליו ה-THC בזמן הקרב השיב: “זה לא השפיע עליי, זה השפיע על גולוטה”.

טייסון ייחס לקנאביס שיפורים משמעותיים ברווחתו הנפשית והפיזית, וציין בגאווה שמעולם לא נטל כל כך מעט כדורים. “אף פעם בחיי לא הרגשתי בריא וחד כל כך”.

“החיים שלי היו פשוט עלובים, יצאתי משליטה ורבתי עם כולם. אם מישהו היה מבקש ממני חתימה, הייתי נותן לו אגרוף בפרצוף. הייתי פשוט בבלגן,” סיפר עוד. “אחרי שפרשתי והתחלתי שוב לעשן קנאביס הבנתי איזו טעות זו היתה לא לעשן גם במשך כל הקריירה. הייתי צריך לעשן כשנלחמתי בזירה, כי זה הכניס אותי למצב נפשי שונה. כשאני מעשן אני מאוד רגוע, וככל שאתה יותר רגוע אתה לוחם טוב יותר, לפחות במקרה שלי”.

לחברה החדשה של טייסון, “טייסון 2.0” שהושקה באוקטובר שנה שעברה (2021), יש גם (איך לא?) קשר ישראלי. מי שמשמש כמייסד שותף וכיו”ר של “טייסון 2.0” הוא צ’אד ברונשטיין, איש עסקים ותיק בתחום הקנאביס ואחד ממייסדי החברה הישראלית “Fyllo”, המפתחת פתרונות שיווק דיגיטלי לתעשיות עתירות רגולציה, עם התמחות בתעשיית הקנאביס.

בנוסף, כדי להביא את המוצרים לשוק רחב ככל האפשר, “טייסון 2.0” משתפת פעולה עם “Columbia Care”, אחת המגדלות, היצרניות והמפיצות הגדולות של מוצרי קנאביס בארה”ב, שתמכור את קו המוצרים של טייסון בחנויות שלה וגם לקמעונאים אחרים.

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר