כבשים אכלו שתילי מריחואנה וחטפו את המאנצ’יז

אנגליה: עשרות כבשים התמסטלו לאחר שאכלו מערימת שתילי מריחואנה בשווי מוערך של 4,000£ שנזרקו בצד הדרך.

עדר כבשים ששוחחרו לסיבוב באחו מצאו ערימות שתילי קנאביס שנזרקו בצד הדרך, כפי הנראה על ידי מגדלים או גנבים שנמלטו לדרכם. בעלת העדר מצאה את הכבשים מתנדנדות וטוענת כעת כי הן התמסטלו וחטפו מאנצ’יז בעקבות המזון החריג שצרכו.

נלי באד, מנהלת החווה, טענה על פי הדיווח כי לא היה לה כל מושג לגבי שקי המריחואנה שנזרקו בצד הכביש בסמוך לחווה. “בהתחלה חשבתי שזה שאריות צמחיה ועשבים שמישהו זרק ורק כשהלכתי לאסוף את השקים כדי שהכבשים לא תאכלנה את הפלסטיק, הבנתי במה מדובר. היה לזה ריח מאוד חזק,” סיפרה.

כבשים אכלו מריחואנה
נלי והכבשים

הכבשים הספיקו לאכול קנאביס בשווי אלפי פאונד בריטי לפני שנתפסו. “לא היו להן תופעות לוואי נוספות, אבל אני אעדכן אתכם בנוגע לאיכות של הבשר בשבוע הבא,” אמרה באד. “אין לי מושג איך המריחואנה הגיעה לשם, החווה ממוקמת ליד כביש והגישה אליה יחסית פתוחה, אני מניחה שמישהו פשוט חשב שאף אחד לא ימצא את זה כאן”.

גורם במשטרה המקומית מסר כי בסה”כ נמצאו במקום 7 שקים מלאים בצמחי מריחואנה ששוויים מוערך בכ-4,000 פאונד אנגלי (24,000 ש”ח) וכי כל אחד מהצמחים שנמצאו היה בגובה של בערך 90 ס”מ.

מהמשטרה נמסר: “זהו מעשה חסר אחריות לחלוטין, אנו עושים כל שביכולתנו על מנת לברר כיצד הסמים הגיעו למיקום הזה ומי אחראי לגידולם והשלכתם של הצמחים.”

אך השוטרים ייאלצו כנראה להתמודד עם בעיה בדרך, כי הכבשים נישנשו את רוב הראיות שלהם…

בשנה שעברה יצא עדר של כבשים להגנה על שדה מריחואנה מפני שוטרים שהגיעו לעקור את הצמחים (צפו כאן).

ראו גם:
חמש עובדות משעשעות על קנאביס ובעלי חיים
בעלי חיים שאוהבים להתמסטל
טעות בזרעים: פועלים שתלו גראס במקום דשא

חדשות
שינוי גודל פונט
מלאי