מגלגל...

יהודה לוי: מעשן מריחואנה, מתנגד ללגליזציה

פרשיית הסמים שמסעירה את התקשורת בימים אלו חושפת שוב את הצביעות של המפורסמים בישראל, המסרבים להביע עמדה נוקבת בעד לגליזציה.

אמש פורסם בערוץ 10 כי המשטרה חוקרת את אייל פלג, בליין תל אביבי ומי שהיה הבעלים של שני מועדונים מצליחים בעיר, בחשד שסיפק קוקאין ומריחואנה לעשרות לקוחות, ביניהם שמות מוכרים ומפורסמים מאוד.

בערוץ 10 נזהרו ופירסמו רק כי בין הנחקרים “כוכב טלוויזיה מפורסם, שחקנית תיאטרון מפורסמת ומפיק אופנה בכיר” ובאתר ‘וואלה’ כתבו כי מדובר ב”שחקן מפורסם ששיחק בסדרה ישראלית שעסקה בעולם הפשע ושחקנית מפורסמת שאף מככבת באחד הקמפיינים המובילים בעולם העסקי.”

הבלוגר החתרני עמרי חיון חשף אמש את שמותיהם של אותם סלבריטאים: יהודה לוי, קרן מור ומוטי רייף.

עדכון: מוטי רייף יוצא מהארון הירוק: “גם אני מעשן גראס”

לא הייתי משתתפת בפסטיבל הזול הזה של שמחה לאיד על אלו המואשמים בצריכת חומרים האסורים בחוק, אך במקרה של יהודה לוי, שסירב להביע תמיכה בלגליזציה של מריחואנה, קשה מאוד להתעלם מהצביעות.

גם זה בטח יעניין אותך

רק לפני חצי שנה נשאל לוי מה דעתו על פרשת יאיר לפיד והג’וינט, ובמקום להביע עמדה ברורה ולהצהיר על תמיכה בלגליזציה ובהקלה על החוקים הקובעים שצרכני הקנאביס הם עבריינים פליליים, התפתל לוי, ביקש שישחררו אותו מעול מתן התשובה וכינה את המריחואנה “סם”.

“מה אני אביע דעה עכשיו על יאיר?” השיב לוי. “מה אני אביע דעה על אלו שרוצים להכניס את הסם פנימה?”

כעת מסתבר שהפחד מהבעת דעה בנוגע ללגליזציה של מריחואנה בא כפי הנראה כדי להסתיר שימוש בחומרים אחרים, הנתפסים בציבור כ”סמים קשים”.

אגב, באותה התכנית סירבו גם אחרים להביע עמדתם בנושא, ביניהם: גיל ריבה, גל אוחובסקי, דני סנדרסון, מירי נבו, יעל גולדמן, ציון ברוך, ירון ברלד, שרון טייכר, טל פרידמן, נאור ציון, רותם סלע וגידי גוב. ג’ייסון דנינו הוא היחידי שהעיז לדבר אמת ולהביע את דעתו הכנה.

רבות כתבנו בעבר על כך שבניגוד למפורסמים אמריקנים שאינם מתביישים להוביל את המאבק ללגליזציה, בישראל המצב עגום כשהסלבריטאים בביצה המקומית מציגים חוסר הגינות ופחד לצאת מהארון הירוק ולהביע תמיכה בלתי מסוייגת בלגליזציה.

חברי הדג נחש, שב”ק ס, עדי אשכנזי, נירו לוי, יהונתן גפן, אלונה דניאל, אריאל זילבר, דודו טופז ז”ל, ישראל ברייט, אריק אינשטיין ז”ל, מיכה שטרית, אורי ואביתר בנאי, שלמה גרוניך, חנה לסלאו ומאיר אריאל ז”ל הם רק חלק מהשמות שנתפסו “על חם” בהחזקת סמים מסוגים שונים. עם זאת, רק בודדים מהם מעיזים לדבר על הנושא בגלוי.

ראו גם: ליהיא גרינר: “כל כוכבי הילדים עושים סמים”
ראו גם: גילי מוסינזון יוצא מהארון הירוק: “גם אני אוהב פסטו”
ראו גם: דן שילון מארח: חבורה של פחדנים
ראו גם: דרושים: עדים שצרכו סמים עם מפורסמים
ראו גם: מפורסמים על סמים – ציטוטים ותמונות
ראו גם: אתר חדש עוקב אחר מפורסמים התומכים בקנאביס

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר