הרמס בירקין: תיקי היוקרה מסריחים ממריחואנה

סדרת תיקי ‘בירקין’ היוקרתיים של מותג אופנת העילית ‘הרמס’ מסריחים ממריחואנה. לקוחות ששילמו 20,000 דולר לתיק מבקשים כעת להחזיר את המוצר ולקבל את כספם בחזרה.

צרות לאחד ממותגי האופנה הנחשבים בעולם: תיקי עור מסדרת היוקרה ‘בירקין’ (Birkin) של מותג האופנה ‘הרמס’ (Hermès) מוחזרים בימים אלו מארה”ב לתיקון אצל היצרן הצרפתי, זאת לאחר טענות כי הם מפיצים ריח של מריחואנה בעת חימום.

ויקטוריה בקהאם תיק בירקין הרמס
ויקטוריה בקהאם תיק בירקין של הרמס

על פי הדיווח, לקוחות שרכשו תיקים מסדרת ‘בירקין’ בשווי של כ-20,000$ טוענים כי העור מפיץ ריח של מריחואנה כאשר מתחמם, למשל במגע ישיר עם השמש כאשר מונח בתוך רכב סגור.

מלבד סדרת תיקי בירקין נפגעו גם תיקי ‘הרמס’ מהסדרות ‘קלי’ ו’אלן קלאטש’ – בשווי של החל מ-5,000$ ועד למעלה מ-20,000$. עם זאת, אלו המחזיקים בתיקים מסדרת היוקרה המופקת מעור קרוקודיל ושווים כ-60,000$ התיק, יכולים להישאר רגועים.

“בעלים של תיקי הרמס מחזירים אותם לבוטיקים בכל רחבי ארה”ב בטענה שהם מריחים כמו גראס,” מסר אחד המקורות. “התיקים נשלחים בחזרה לצרפת בגלל שאף אחד לא יודע איך להתמודד עם הסיטואציה המוזרה הזאת.”

תיקי הרמס בירקין – על שמה של הזמרת והשחקנית ג’יין בירקין – מופקים מעורות נדירים במיוחד, מעוטרים באביזרים אקזוטיים, זהב ויהלומים, ונחשבים לפופולריים במיוחד בקרב כוכבות הוליווד הגדולות ביותר. מחירם יכול לנוע בין 5,000 ועד למעלה מ-75,000 דולר לתיק.

ראו עוד:
כיצד ניתן להעלים את ריח הקנאביס באופן יעיל?
מאיפה בא הריח של הקנאביס?
חוברת קומיקס חדשה תכלול ריח מריחואנה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר