בית / כל הכתבות / תרבות, בידור ופנאי / פנאי / לא רק טלגראס: 7 קבוצות טלגרם לקניית קנאביס בישראל

לא רק טלגראס: 7 קבוצות טלגרם לקניית קנאביס בישראל

‘טלגראס’ היא אמנם קבוצת הטלגרם המוכרת והגדולה ביותר למסחר בקנאביס, בעיקר תודות לחשיפה הגדולה בתקשורת, אך מסתבר שהיא אינה היחידה. הנה 7 קבוצות טלגרם פופולריות אחרות למכירה וקנייה של קנאביס שאולי אתם עוד לא מכירים.

על רקע דליפת המידע ממאגרי ‘טלגראס‘ ישנו לא מעט חשש בקרב לקוחות האם עדיין בטוח לרכוש בפלטפורמה בה פרטים של לפחות חלק מהסוחרים אינם מצויים לכאורה בידי מנהלי המערכת.

בימים האחרונים עברו רבים מהם למערכות מסחר מקבילות, גם הן בטלגרם, שפעלו עד כה ברקע.

מבדיקה שערכנו יש מספר קבוצות כאלו פופולריות למדי ועוד עשרות קטנות, לפעמים אזוריות או עירוניות ולעתים אף מן מועדון לקוחות בוטיק אותו מנהל סוחר אחד.

(סדר הרשימה אקראי וללא משמעות כלשהי)

ישראגראסקהילה | כיוונים

קבוצת הפורשים הראשונה מ’טלגראס’ שבנתה מקבילה די מדויקת, אך מבטיחה שבניגוד למקור יימכר דרכה “אך ורק קנאביס איכותי”.

גם בישראגראס ניתן לנווט בין אזורים בארץ (ראשי, צפון, מרכז, שרון, ירושלים, דרום). אחר ערוץ המכירות הראשי עוקבים כ-3,100 משתמשים ובקהילה חברים 4,900.

“כל הפרסומים בערוץ הם על אחריותנו הישירה, מספר הסוחרים מוגבל וכולם נבחרו בפינצטה,” הם כותבים ומדגישים כי הם מאפשרים קנייה בטוחה במיוחד לנשים שלכאורה נפגעות בפלטפורמות אחרות.

מוקד המחתרתכיוונים

אותה מחתרת מפורסמת עליה כבר דיווחנו לא אחת במגזין, הצטרפה לאחרונה גם היא לטלגרם, ויש לה כ-450 עוקבים אחר ערוץ המכירות הראשי.

מה שמייחד את המחתרת לעומת האחרים הוא שהרכישה מהם מעט יותר דיסקרטית וניתן להצטרף אליה רק בהמלצת חבר. או בקצרה “חבר מביא חבר”.

בערוץ המרכזי הם מציגים קישור לטופס הרשמה למוקד.

וויד 4יוכיוונים

ערוץ טלגרם חדש ומלא אפשרויות חדשות למסחר, שנולד עקב פרישת חלק ממנהלי טלגראס ואירוע דליפת נתוני הסוחרים (פרטים כאן).

שקיות קנאביס רפואיקהילה

קבוצה בה מתנהל מסחר בקנאביס, אך ורק בשקיות קנאביס רפואי

רפואה אלטרנטיביתכיוונים

ערוץ קטן עם כ-200 עוקבים בלבד, אבל עם מוצרים שלפחות לפי המוצג נראים מצוינים.

“רפואה אלטרנטיבית” מציעה לצד פרחים גם מגוון מיצויים המגיעים באריזה ממותגת לפי זן ובערוץ הראשי ניתן למצוא גם מונרוקס, קראמבל, עטי אידוי ועוד.

עיקר הפעילות במרכז הארץ.

הברית הצפוניתקהילה | כיוונים

קבוצה כשמה כן היא, פעילה בעיקר באזור חיפה. עוקבים אחרי ערוץ הכיוונים 560 חברים ו-405 בקהילה. היא מציעה מלבד פרחי קנאביס גם סוגי חשיש ממותגים, עוגיות שוקו-צ’יפס ואפילו נתקלנו ב”עראק-גראס” שנכנס לרשימת הדברים שנצטרך לנסות.

הברית פועלת כמן קהילה קטנה, עורכת הגרלות ותחרויות נושאות פרסים. “מחוייבים ליצירת ערך מוסף לקהל לקוחותינו ולניהול קשר עימם לאורך זמן על בסיס אמון מלא ומתחייבים להעניק שירות אישי, מקצועי ומהיר,” הם כותבים.

נתניאביסנתניאביס

כמו באזור הצפון, גם נתניה על המפה עם קבוצה פעילה למדי משל עצמה. בהתאם לנתונים החדשים שנחשפו במגזין והראו שנתניה היא מהערים המובילות בשימוש בקנאביס בישראל, לא פחות מ-1,700 חברים בקהילה זו.

לקהילה אין ערוץ כיוונים ראשי אחד, אלא כמה סוחרים מרכזיים הפועלים ומציעים את מרכולתם בתוך קבוצת הקהילה עצמה. לאחרונה ערכו בקבוצה תחרות הצבעות מעניינת לסוחר הטוב ביותר.

התנסתם באחת הקבוצות? מכירים כזו שלא ברשימה? ספרו בתגובות.

תנו לייק וקבלו את כל העדכונים גם לפייסבוק