שלומי סנדק כותב ספר חדש – וזקוק לעזרתכם

המסע לשחרור הקנאביס: שלומי סנדק, גורו הקנאביס של ישראל, כותב ספר חדש וזקוק לעזרת התומכים במימון הוצאתו לאור.

בשנת 1997 פירסם שלומי סנדק את הספר “תקופת היובש” בו סקר את פועלו לשחרור צמח הקנאביס מאז שנת 1994.

בספר המרתק ניתן לקרוא על הסיבות שגרמו לסנדק להתחיל במאבק, על ההיסטוריה של האיסור על קנאביס, על המאבקים הפוליטיים, היתרונות הבריאותיים של המריחואנה ועוד ועוד – כל זאת בתקופה בה איש עדיין לא שמע על המושג “קנאביס רפואי” וההתנגדות לצמח היתה חריפה עוד יותר משהיא היום.

לקריאת הספר הראשון, “תקופת היובש”, לחצו כאן

כעת, 16 שנים לאחר מכן, יושב סנדק לכתוב את הספר השני. בספר, “המסע לשחרור הקנאביס“, הואא מתכוון לספר על מאבקו לקידום הטיפול בקנאביס רפואי מאז ועד היום. “הספר לא יימכר ברשתות הספרים אלא רק דרך הפרוייקט,” הוא אומר.

צפו בוידאו שהופק במיוחד עבור הפרוייקט:

את עלויות הפקת הספר והוצאתו לאור, אותן מעריך סנדק בכ-10,000 ש”ח, הוא מקווה לגייס באמצעות תמיכת הגולשים והקוראים העתידיים ומתחייב לשלוח עותק מהספר לאלו שישתתפו במימון הפרוייקט.

שלומי סנדק
שלומי סנדק

“מרבית החולים הזקוקים למריחואנה כתרופה עדיין אינם זכאים לה על פי הקריטריונים הנוכחיים של משרד הבריאות,” כתב סנדק בדף הפרוייקט שנפתח באתר גיוס התרומות ‘מימונה’. “החומות עדיין לא נפרצו, אך בהחלט ניתן לזהות בהן סדקים שאותם ועליהם אני מקווה להרחיב בספר.”

סנדק כתב עוד כי במידה ולא תהיה היענות מצד גורמים ממשלתיים לספק תשובות לשאלות, הספר “עשוי להתגבש לידי מעין כתב אישום מטעם חולים הזקוקים לצמח הקנאביס כתרופה, נגד אותם קובעי המדיניות במשרד הבריאות המונעים מהם כרגע את הטיפול הטבעי והיעיל ביותר עבורם.”

לכניסה לעמוד הפרוייקט ותרומה לספר לחצו כאן.

במהלך היום הראשון של הפרוייקט גויסו כבר למעלה מ-1,000 ש”ח.

*** עדכון – הספר יצא לאור בחודש מרץ 2014 וזמין לרכישה. פרטים כאן.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר