שיחת היום: האם לגליזציה טובה לישראל?

הסכמה חוצת גבולות: בעקבות דבריו של מפכ”ל המשטרה אתמול, נערך הבוקר במסגרת התכנית “שיחת היום” דיון בשאלה האם לגליזציה טובה לישראל. בין המשתתפים אורן ליבוביץ’, דידי הררי, לוסי אהריש ועוד. צפו:

אתמול יצא מפכ”ל המשטרה רנ”צ יוחנן דנינו בהצהרה שעוררה הדים בכל הארץ, כשבין השאר טען כי יש לבחון מחדש את נושא חוקיות הקנאביס בישראל. דבריו של דנינו העירו שוב את הדיון בנושא, זאת לצד פרשת הקנאביס הרפואי בתכנית ‘האח הגדול’.

בעקבות האירועים האחרונים נערך הבוקר (ה’) דיון בנושא הפסקת הפללת צרכני הקנאביס והסדרת השוק החוק, זאת במסגרת תכנית הבוקר ‘שיחת היום‘, בהנחייתה של לוסי אהריש.

צפו:

במהלך הדיון נרשמה הסכמה גורפת מצד כל הנוכחים כי יש לפעול בהקדם להפסקת הפללת הצרכנים ולהסדרת השוק בחוק. “הלגליזציה בארה”ב הוכיחה כי תומכי הקנאביס צדקו לכל אורך הדרך,” אמר אורן ליבוביץ’, יו”ר ‘עלה ירוק’. “הנתונים מראים על ירידה חדה בפשיעה ובאלימות, ירידה בתאונות הדרכים הקטלניות, ירידה בשימוש בסמים בקרב בני נוער ועלייה בהכנסות המדינה מכספים שעד כה עברו היישר לידיהם של ארגוני פשיעה.”

דידי הררי הסכים אף הוא: “ברגע שמשהו הוא בלתי חוקי הוא הופך ל’מגניב’ וכאשר עושים אותו חוקי הוא כבר לא ‘מגניב’ יותר עבור הצעירים,” אמר. “מי שמעשן מריחואנה יעשן בין אם זה חוקי או לא. אם זה יהיה לא פלילי זה לא בהכרח יגרום לעוד אנשים לעשן.”

ראו עוד:
פייגלין: “לגליזציה אפשרית וגם תקרה”
ינון מגל: “בעד לגליזציה – אפעל לקידום אי הפללת צרכני הקנאביס”

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר