טוען...

רשימת 50 משתמשי המריחואנה המשפיעים ביותר בעולם

במדינת ישראל השמרנית נזהרים הסלבריטאים מלדבר בזכות הקנאביס על אף שברור וידוע לכולם שרובם המוחלט צורך מריחואנה וחשיש באופן קבוע.

חברי הדג נחש, שב”ק ס, יהונתן גפן, אלונה דניאל, אריאל זילבר, דודו טופז ז”ל, ישראל ברייט, אריק אינשטיין, מיכה שטרית, אורי ואביתר בנאי, שלמה גרוניך, חנה לסלאו ומאיר אריאל הם רק חלק מהשמות שנתפסו “על חם” בהחזקת סמים מסוגים שונים.

כולנו זוכרים את עדי אשכנזי שנתפסה כשבביתה “סם מסוג חשיש”. אשכנזי התפתלה ולא היתה מוכנה להודות שכן – גם היא אוהבת לעשן איזה שאכטה מדי פעם. בכתבה בערוץ 2 סיפר הקריין כי חשיש הוא “הדבר הכי רחוק מהקומדיה הקלילה שהיא (עדי) מציגה.” אז או שערוץ 2 לא יודע על מה הוא מדבר (מה שבהחלט סביר) או שאשכנזי דואגת לקריירה שלה ומפחדת מהסטיגמה הרעה שמודבקת למריחואנה וחשיש.

מנגד, בארה”ב הליברלית, לא מתביישים סלבריטאים לספר ולהודות בפה מלא כי עישנו או מעשנים מריחואנה להנאתם. מפורסמים רבים התבטאו בעבר בזכות הקנאביס – נשיאים, ספורטאים, שחקנים, שופטים, ראשי ערים ועוד ועוד.

שחקנים כמו ארנולד שוורצנגר, ג’ניפר אניסטון, בראד פיט, וודי הארלסון ועוד הודו בעבר בעישון מריחואנה ואף תמכו בלגליזציה של הצמח. נשיאי ארה”ב ברק אובמה, ג’ורג’ בוש, ביל קלינטון וג’ימי קארטר גם כן הודו בצריכת קנאביס.

ג'ניפר אניסטון

MPP – Marijuana Policy Project הוא ארגון ששם לו למטרה לפעול למען הגדרת המריחואנה כחומר חוקי בדומה לאכוהול ותומך בהסברה וחינוך לשימוש נכון בקנאביס. השבוע פירסם הארגון את “רשימת 50 האנשים המשפיעים ביותר בעולם אשר הודו בצריכת קנאביס”.

האנשים המופיעים ברשימה הצליחו בחייהם והשפיעו על רבים אחרים במקביל לכך שצרכו קנאביס להנאתם ועל אף החשש מהסטיגמה הרעה ואף ממעצר. “התנאים לכניסה לרשימה הם: (1) אותו אדם ניסה מריחואנה לפחות פעם אחת בחייו, (2) הוא בחיים, (3) הוא אזרח ארה”ב או חי בארה”ב,” אמר מורגן פוקס, מנהל מחלקת התקשורת ב-MPP.

“בסיכומו של דבר, לא בדקנו את רמת הפופולריות של המפורסמים, או אפילו לא אם הם תומכים בשינוי חוקי הקנאביס או לא,” אמר פוקס. “מטרתה של רשימת 50 צרכני המריחואנה המשפיעים ביותר היא להציג את האנשים אשר השתמשו במריחואנה והגיעו במקביל לרמות הגבוהות ביותר של הצלחה ו/או השפעה.”

5 צרכני הקנאביס המשפיעים ביותר הינם:

1) נשיא ארה”ב ברק אובמה.
2) שופט בית המשפט העליון האמריקני קלארנס תומאס.
3) נשיא ארה”ב לשעבר ביל קלינטון.
4) נשיא ארה”ב לשעבר ג’ורג’ בוש.
5) השחיין האולימפי שובר השיאים מייקל פלפס.

עוד ברשימה מופיעים ג’ון סטיוארט, ביל גייטס, ג’ורג’ קלוני, לברון ג’יימס, אנג’לינה ג’ולי, ג’וני דפ, בוב דילן, יו הפנר, רובין וויליאמס, ברוס וויליס ועוד רבים וטובים.

לצפייה ברשימה המלאה ליחצו כאן.

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר