זוג קשישים בבריטניה גידל שיח קנאביס ענק – בטעות

משטרת מחוז בדפורדשייר באנגליה נדהמה לגלות בחצר בית של זוג קשישים צמח מריחואנה עצום בגודלו. השוטרים פרסמו את תמונת השיח בטוויטר, אך הם לא צפויים לפתוח נגד הזוג בהליך פלילי.

האנגלים ידועים בחיבתם לגינות מטופחות ושיחים ירוקים, אבל בני זוג קשישים ממחוז בדפורדשייר גידלו בחצר ביתם צמח יוצא דופן במיוחד. בני הזוג לא ידעו שצמח הנוי התמים אינו אלא צמח הקנאביס, שגדל לממדים גדולים במיוחד.

השוטרים אשר מצאו את הצמח הענקי בשבוע שעבר, לא הסתירו את תדהמתם. משטרת המחוז פרסמו את תמונתו לאחר מכן בטוויטר וצייצו: “זוג קשישים קנו שתיל במכירת חצר”, והסיפו בהתלהבות: “צמח הקנאביס הגדול ביותר שאי פעם ראינו!!!”.

הציוץ של המשטרה גרר כמובן אין ספור תגובות מגולשים, שצייצו מחדש את התמונה של השיח המטופח. אחד מהם כתב “פשוט אל תקנו שתילים בכד”, במשחק מילים על המילה “Pot” באנגלית, שאחת ממשמעויותיה היא מילת סלנג למריחואנה. גולש אחר צייץ: “אני בטוח שהם ידעו בדיוק מה זה והשתמשו בצמח להכנת תה ירוק”. גולשת אחת גילתה מעט אמפתיה למצב וצייצה כי “זה היה יכול לקרות גם להורים שלי”.

מהמשטרה נמסר שלא יינקטו צעדים פליליים נגד בני הזוג, אשר קנו את השתיל בתום לב, מבלי לדעת מה טיבו. עוד מסרה המשטרה כי הצמח יושמד. יצוין כי העונש המקסימלי בבריטניה על גידול מריחואנה הוא 14 שנות מאסר.

מתוך אתר “וואלה”.

קיראו עוד: חוואי גרמני בן 74 שתל 1000 שתילי מריחואנה – בטעות
קיראו עוד: עובדי עיריית מוסקבה שתלו שדה מריחואנה במרכז העיר – בטעות
קיראו עוד: חרציות במקום מריחואנה – שוטרים בקנדה חשבו שתפסו שדה מריחואנה והרסו 1,500 שתילי חרציות תמימים

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר