צפו: למה קנאביס לא חוקי

איך הוצא הקנאביס מהחוק? סרטון קצר מתוך קמפיין הלגליזציה בקליפורניה, ארה”ב, מציג היטב כיצד הוצא הקנאביס אל מחוץ לחוק, מי העומדים מאחורי ההחלטה ומדוע עשו זאת (תרגום בעברית). צפו:

המריחואנה מסוכנת, ממכרת, גורמת לנשירת שיניים, מקדמת את הפשע, מסייעת לכושים* לאנוס נשים לבנות ונותנת להם את האומץ להסתכל לאדוניהם הלבנים בעיניים ללא בושה (*המילה “כושים” לקוחה מקטע בסרטון ומשמשת בטקסט זה באופן אירוני – אין לייחס לה כל משמעות שהיא). מעבר לכך המריחואנה משמשת כ”סם מעבר” וגורמת לצעירים לעבור דרכה לסמים קשים יותר. נשמע מוכר?

כל אלו ועוד, עטופים בשם המקסיקני “מריחואנה” שנועד במקור להפחיד ולהרתיע את האמריקני הממוצע, הם שקרים הנעים על הסקאלה שבין בושה לאינטילגנציה לבין חצאי אמיתות מעוותות. שקרים אלו ואחרים נשמעים כתקליט שבור שוב ושוב במהלך חיינו והם למעשה עיקר המידע אודות הקנאביס אליו נחשף הציבור שאינו מעורה בפרטים. הרשות למלחמה בסמים, המוכרת שקרים אלו לכל דורש, משמשת לצערנו גם כמוקד המידע העיקרי לכל אזרח המבקש לחקור את הנושא, ובכך בעצם מתחיל ונגמר מעגל השקר.

צפו – איך הוצא הקנאביס מהחוק:

צמח הקנאביס הוא צמח מדהים ומופלא באמת. יש בו תועלת רפואית התופחת משנה לשנה כאשר עוד ועוד מחקרים נערכים בתחום במרבית המדינות המתקדמות, כולל בארצנו הקטנה. מלבד התועלת הרפואית הקיימת בצמח, ישנה ה”גרסה” התעשייתית של הצמח, הנקראת המפ וזו שתוצריה יכולים לשמש למגוון תעשיות (הידעתם שתוצרי ההמפ יכולים להחליף גם בטון ופלסטיק?) לא רק בתור תחליף למפעלים מזהמים, אלא גם כאלנטרנטיבה זולה יותר. אז מדוע אם כן הצמח הזה אינו חוקי?

סרטון זה, הלקוח מתשדיר טלוויזיה ממדינת קלפורניה שבארה”ב, עוסק ב”הצעת חוק מספר 19″ (הצעת החוק שאמורה הייתה להביא לגליזציה מלאה למדינה, בה נכון להיום נמכרים תוצרי הקנאביס רק לבעלי רשיון רפואי). הסרטון בא להמחיש כמה מידע שקרי מוצג בפני האזרח הקטן ולשפוך מעט אור על הסיבות האמיתיות שבשמן גוזלים מאיתנו השלטונות את המתנה הירוקה.

כמובן שהאינטרסים נגד התרת השימוש בקנאביס אינם נגמרים כאן ונוגעים ברבדים רבים בעיתונות ובתקשורת, בשלטונות ובבעלי הממון. עוד פרטים כאן.

תודה ל’מועצה לשינוי התודעה‘ על תרגום הסרטון.

ראו גם: הומבולדט, קליפורניה – ברוכים הבאים לארץ המריחואנה!
ראו גם: נתונים מוכיחים: קנאביס חוקי מוביל לירידה באחוזי הפשיעה

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר