פרי דוידסון הפך את הקנאביס לתרופה

כתבה ב’אולפן שישי’ על מייסד החברה שייצרה את משאף הקנאביס החדש של חברת ‘טבע’, פרי דוידסון. אחרי 10 שנות פעילות נחשף דוידסון לראשונה ומספר על הדרך עד פריצת הדרך המאפשרת לראשונה טיפול בקנאביס כתרופה לכל דבר. החברה מסרבת עם זאת להעמיד את המכשיר לבדיקה אובייקטיבית.

לראשונה חושף פרי דוידסון, 35, מייסד חברת ‘סאיקי’, יצרנית משאף הקנאביס החדש של חברת ‘טבע’, את פניו בכתבה נרחבת ב’אולפן שישי’.

פרי דוידסון, מייסד 'סאיקי'
פרי דוידסון, מייסד ‘סאיקי’

דוידסון, ששומר על פרטיותו באופן עיקש ומסרב להשיב לשאלות ופניות, התחיל את דרכו בתחום הקנאביס הרפואי בשנת 2006 עם הקמת חברת ‘תיקון עולם’ ופתיחת ענף הקנאביס הרפואי בישראל.

החזון שלו היה אז להביא את הקנאביס לכמה שיותר חולים, הוא מספר בכתבה. 10 שנים לאחר מכן דוידסון מסמן לעצמו וי כשמצליח לחתום על הסכם בלעדיות עם חברת התרופות הגדולה בישראל ‘טבע’, שתשווק את משאף הקנאביס שלו בבלעדיות.

משאף הקנאביס החדש הוא ייחודי וראשון מסוגו בכך שכל שאיפה ממנו מכילה כמויות זהות, מדויקות ומדודות של רכיבי קנאביס “ברמת פארמה,” כפי שמתאר דוידסון בכתבה.

עובדה זו היא שמקלה על רופאים לספק את הקנאביס כטיפול, מקלה על החולים שאינם מעוניינים בהשפעה פסיכואקטיבית ומאפשרת לרשויות להסתכל על הקנאביס כתרופה לכל דבר.

משאף קנאביס סאיקי של חברת טבע
משאף הקנאביס החדש של חברת ‘טבע’

דוידסון זוכה לכותרות נרחבות בכל העולם על הישג יוצא דופן שעשוי להצליח לפרוץ את תקרת הזכוכית ולהביא את הקנאביס, או לכל הפחות את רכיביו, אל מטופלים שמעולם לא חשבו שיגעו בחומר. הוא גייס כבר 33 מיליון דולר, בין השאר גם מענקית הסיגריות ‘פיליפ מוריס’.

עם זאת יש לציין גם שעד כה טרם נוסה המכשיר על ידי גורם אובייקטיבי מקצועי כלשהו. פניית מגזין קנאביס בבקשה לנסות את המכשיר על ידי מטופל המחזיק ברשיון ולפרסם מסקנות, נענתה בשלילה. “המכשיר נמצא בשימוש עבור מאושפזים בבי”ח רמב”ם בלבד,” מסרה דוברת החברה.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר