טרנד חדש: בר מריחואנה לחתונות

טרנד חדש תופס תאוצה בעולם החתונות: בר מריחואנה הממוקם בשטח גן האירועים – לטובת אורחים המעדיפים קנאביס על אלכוהול. “לא האמנו כמה אנשים אהבו את זה, גם לאחר שבוע אני עדיין מקבלת הודעות מאורחים שהתלהבו,” מספרת כלה טרייה שנהנתה.

כפי שיודע כל זוג נשוי, במהלך תכנון חתונה נהוג לדאוג לאורחים למגוון מאכלים מובחרים ובדרך כלל גם לאלכוהול חופשי שיעזור להרים את אווירת המסיבה. כעת, עם השינויים בחוקי הקנאביס בארה”ב, טרנד חדש מתפתח בעסקי החתונות: בר מריחואנה חופשי.

צפו בדיווח:

13 סוגי מריחואנה על הבר

הטרנד החדש, אותו התחילו בני הזוג ג’ון אלדג’ וויטני אלכסנדר שנישאו בסוף החודש האחרון, מציע לאורחים 13 סוגי מריחואנה שונים וממוקם בתוך אוהל עישון גדול, המקנה לחתונה כולה אווירה של ‘הוטבוקס‘ חגיגי.

ג’ון עצמו, שפיתח את הרעיון, הוא מגדל קנאביס במקצועו ואחד הראשונים בתעשייה שהולכת ומתפתחת כעת באורגון שלאחר הלגליזציה. אחרי הניסיון המוצלח של הבר החדש בחתונתו שלו, הוא מקווה כעת שהרעיון החדש יהפוך לחברה שתחל לפעול כבר בתקופה הקרובה.

בר מריחואנה לחתונות
13 סוגי מריחואנה על הבר

“לא האמנו כמה אנשים אהבו את הרעיון,” סיפר החתן הטרי לכתב חדשות מקומי. “גם לאחר שבוע אני עדיין מקבל הודעות ותודות מאורחים שהתלהבו מאד מאוהל העישון.”

מבחינה חוקית, גם לאחר הלגליזציה עדיין לא חוקי לחלק או למכור מריחואנה לאזרחים ללא היתר ממשלתי, אך בשל העובדה שהחתונה התקיימה על שטחם הפרטי של הזוג, ההגבלה היחידה שעמדה בתוקף היא ההגבלה על הכמות המקסימלית, שעומדת על 300 גרם של מריחואנה.

טרנד חדש בעולם החתונות: בר מריחואנה עם 13 זנים שונים
טרנד חדש בעולם החתונות: בר מריחואנה עם 13 זנים שונים

“אפילו אורחת מבוגרת בת 80 שלא עישנה מאז שנות ה-60 נכנסה לאוהל כדי לראות על מה כל המהומה,” מתייחס ג’ון גם לתגובה של הקהל המבוגר יותר לבר החדש. “אמנם היא הייתה סקפטית בהתחלה אבל לאחר מכן היא התלהבה כמו כולם.”

נכון לעכשיו החיסרון העיקרי העומד בפני זוגות אשר יהיו מעוניינים לאמץ את הטרנד החדש, הוא האיסור החוקי על ערבוב אלכוהול ומריחואנה באותו האירוע, אשר עשוי למנוע מאחדים לקחת את הסיכון ולוותר על המוכר והידוע.

למרות זאת, לאחר החתונה הירוקה הראשונה צופה בעלת חברת Bridal Bliss שהייתה שותפה לתכנון האירוע, כי זוגות רבים ילכו בדרך ויעברו לעשן במקום לשתות.

חדש בעולם החתונות - בר מריחואנה

בר מריחואנה לחתונות

בר מריחואנה לחתונות

ראו גם:
בת 20 התחזתה לברמנית וקנתה סמים מצעירים
מחקר מצא: זוגות נשואים המעשנים מריחואנה רבים פחות
בדרך לחופה: החתן הביא ג’וינטים לאורחים – ונעצר בגין החזקת סמים

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר