טרנד חדש: בני נוער מתמסטלים דרך פי הטבעת

תמונה ויראלית שזכתה למיליוני שיתופים ותגובות ברשת, חושפת טרנד חדש ומדאיג במסיבות ברחבי ארה”ב: צעירים נוטלים סירופ לשיעול בצריכה אנאלית דרך פי הטבעת כדי לקבל השפעות פסיכדליות חזקות.

תופעה חדשה שמתרחבת כעת במסיבות בני נוער בארה”ב, מקנה לביטוי הסטלני המוכר ‘מתמסטלים מהתחת’ משמעות ויזואלית ומטרידה: צעירים רבים החליפו את סמי המסיבות המוכרים בסירופ לשיעול אותו הם נוטלים בצריכה אנאלית (תרגום חופשי, במקור באנגלית Butt Chugging).

בהתבסס על דיווחים שונים שנפוצו ברשת, טוענים המתנסים כי צריכה כזו של סירופ לשיעול גורמת להרגשה פסיכדלית חזקה שגובלת אפילו בהזיות.

הטרנד הויראלי: מתמסטלים דרך פי הטבעת

התופעה המוזרה תופסת תאוצה בקרב צעירים רבים ואף הפכה לאחרונה לויראלית ברשת, לאחר שתמונתה של צעירה מסתורית המבצעת את הצריכה המוזרה זכתה למיליוני שיתופים ולפרסום באתרים ופורומים רבים.

הצעירה המסתורית שזכתה למיליוני שיתופים ותגובות מזועזעות
הצעירה המסתורית שזכתה למיליוני שיתופים ותגובות מזועזעות

אחד החומרים הפעילים בסירופ גנרי לשיעול הוא החומר המדכא דקסטרומתורפן (dextromethorphan), שיכול בצריכת יתר לגרום להזיות, אך צריכה שכזו עלולה לגרום גם לאובדן כושר מוטורי, תחושת ורטיגו חמורה, סחרחורת והתקפים.

“תופעה זו אינה מומלצת על ידי רופאים ולא על ידי צרכנים,” כתבה צעירה אחת בעמוד הטוויטר שלה, בציוץ שזכה למעל 1500 ציוצים חוזרים.

גם זה בטח יעניין אותך

מרבית התגובות שצצו ברשת לנושא היו של צעירים מזועזעים שלא הבינו מאיפה הגיעה התופעה המשונה, והדיווח על הטרנד החדש הגיע לבסוף גם לסקירת “הדברים המגעילים ביותר ברשת השבוע” של אתר BuzzFeed וגם לראש עמוד הטראש של אתר Reddit.

גם לאור הבקשות הרבות שצצו ברשת לחשיפת זהותה של הצעירה המצולמת, היא טרם התפרסמה וככל הנראה תמשיך להישאר אנונימית. כמו כן, עדיין לא דווח על נפגעים מהתופעה החדשה, אך סביר להניח שאם היא תמשיך להתגלגל גם אלו יתחילו להגיע.

ראו עוד: כך דוחפים צבעי מאכל כימיים לתרופות שלנו
לבן על לבן: מדענים גילו כיצד להפיק קוקאין והרואין מסוכר
המדריך המלא לצריכת MDMA – מה לעשות ומה לא לעשות

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר