הידעת? אכילת מנגו משפרת ומאריכה את השפעת הקנאביס

אכילת מנגו מחזקת ומאריכה את הרגשת האופוריה המתלווה לעישון קנאביס

מחקר מדעי מצא כי רכיבים כימיים במנגו מסוגלים להעצים ולהאריך את ההשפעה האופורית המתלווה לעישון מריחואנה או חשיש. אלו הן חדשות טובות עבור מי שמעשן קנאביס להנאתו אך גם ובעיקר לאלו הצורכים קנאביס רפואי לטיפול במכאובים שונים.

מנגו וקנאביס – שילוב מנצח

מחקר מדעי שבדק את המנגו, מצא כי רכיבים במנגו הנקראים ‘טרפנים‘, אשר לרוב משפיעים על הניחוחות הטבעיים של פירות, ונמצאים גם בצמחים רבים כולל בקנאביס, מגבירים את האפקט הפסיכואקטיבי שגורם ה-THC ע”י כך שהם מאפשרים לו לעבור דרך מחסום דם-מוח באופן מהיר ויעיל יותר. באופן רגיל, השפעת ה-THC על המוח מתחילה כ-7 שניות בערך לאחר העישון, אך כאשר אוכלים מנגו כשעה לפני העישון, זמן תחילת ההשפעה יורד בחצי ויותר וכמו-כן, ההשפעה הפסיכואקטיבית מתגברת ונמשכת פי 2 יותר.

מנסיון של אלו שאכלו מנגו ולאחר שעה עישנו קנאביס, נראה כי השפעת הקנאביס מתגברת באופן מורגש במיוחד. עובדה זו הינה מעניינת במיוחד עבור אלו שמטופלים בקנאביס רפואי כתרופה למחלות שונות אך גם עבור אלו שפשוט נהנים מהשפעתו של הקנאביס. יש לזכור כי בכדי להשיג את האפקט הרצוי, מומלץ לאכול את המנגו כשעה ואפילו יותר לפני עישון הקנאביס וזאת בכדי שהטרפנים של המנגו יתעכלו ויזרמו במערכת הדם.

יתרון נוסף של המנגו זה שהוא מתאים במיוחד לתחושת הרעב (מאנצ’יז) המתלווה לעישון קנאביס. הפרי מתוק במיוחד וגם סמיך מאוד כך שכוס מיץ מנגו אחת יכולה להיות תחליף בריא וטעים לחטיפים שומניים ושוקלדים מלאים בסוכר.

יהונתן גפן מספר כי אנואר סאדאת, נשיא מצרים לשעבר והאיש שהביא לחתימת הסכם השלום ההיסטורי עם ישראל, נהג לעשן חשיש באופן קבוע וכי זו הסיבה העיקרית לכך שחתר לשלום עם שכניו.

עוד מספק גפן כי כשהגיע לביקור בישראל הביא עימו סאדאת סוליית חשיש ויחד איתו מיץ מנגו מיוחד תוצרת מצרים. כנראה שסאדאת ידע דבר או שניים בתחום זה כבר מזמן…

לסיפור המלא על החשיש, המנגו והסכם השלום – לחצו כאן.

איך לקלף מנגו בקלות:

איך להכין מיץ מנגו טבעי:

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר