דוקו: איך לעשות כסף מסחר בסמים – לצפייה ישירה

רוצים לעשות 4,000$ דולר ב-4 שעות? מה בנוגע למיליון דולר בשבוע? סרט דוקומנטרי חדש בשם “איך לעשות כסף מסחר בסמים”, מבטיח לספק מבט עומק אל תוך עולם הסחר בסמים וללמדכם את כל השיטות בדרך אל העושר.

הסרט “How to Make Money Selling Drugs”, בבימויו של מת’יו קוק, אינו סתם מדריך להתעשרות קלה אלא סרט המספק מבט עמוק אל תוך עולם הסחר בסמים והמלחמה בו ומציג תובנות מטלטלות על האופן בו פועלת תעשיית 400 מיליארד הדולר הגלובאלית הזו.

צפו בסרט המלא (אנגלית):

https://www.youtube.com/watch?v=dwi-rrbC7Yg

מעבר לשמו המסקרן של הסרט, גם שמותיהם של המשתתפים בסרט ימשכו כנראה קהל רב לאולמות הקולנוע – הראפר ‘50 סנט‘, אמינם, וודי הארלסון, דייויד סימון (מפיק “הסמויה”), סוזן סרנדון (שהתבטאה לאחרונה בנושא) ורבים אחרים משני צידי המתרס המשתפים את הצופים בחוויותיהם ומסקנותיהם בנוגע לעסקי הסמים והמלחמה בהם.

כרזת הסרט איך לעשות כסף מסחר בסמים

גם זה בטח יעניין אותך

“האם אתה מובטל, או תקוע בעבודה אינסופית?” שואל הקריין. “אם החלום האמריקני הפר את הבטחתו אליך, אל תדאג! ב-90 הדקות הבאות ילמדו אתכם מומחי הסחר כיצד לעשות כסף בתעשיית 400 מיליארד הדולר של עסקי הסמים.”

“הם [הסוחרים] אומרים לך ‘תן לי לעזור לך לעזור לעצמך,” מספר 50 סנט. “…’זה 3 גרם וחצי, אתה יודע מה לעשות עם זה?’ – אם אתה יודע מה לעשות עם זה, אתה כבר תסתדר…”

“תסתכלו סביבכם,” אומר דייויד סימון. “אנחנו בתקופה הפוסט-תעשייתית, כל העבודות נעלמות ואחוזי האבטלה הולכים ועולים. התעשייה היחידה שנשארה פורחת זו תעשיית הסחר בסמים. ואצלם תמיד תמצא עבודה. למעשה הם היחידים שאצלם תמיד תוכל למצוא עבודה.”

הסרט ממשיך במסעות בין פסטיבלי סרטים ברחבי העולם וב-18 ביוני אמור לצאת לראשונה ב-VOD. ב-26 ביוני תיערך הצגת הבכורה של הסרט באולמות הקולנוע בארה”ב.

ניתן לעקוב אחר הפרסומים בדף הפייסבוק של הסרט.

צפו:

ראו עוד: מדריך: איך להיות סוחר מריחואנה מוצלח
ראו עוד: דוקו-מריחואנה: סרטים תיעודיים באורך מלא

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר