בסופ”ש: הפגנת קנאביס רפואי בביתה של גרמן

החל מיום שישי ב-11:00 בבוקר יתאגדו חולים ותומכים מחוץ לביתה של שרת הבריאות יעל גרמן בדרישה להקל על המטופלים בקנאביס רפואי.

אמש התכנסו חולים ותומכים מחוץ לביתו של מנכ”ל משרד הבריאות רוני גמזו ואף בילו שם את הלילה בדרישה להקל על מטופלי הקנאביס הרפואי ולהרחיב את רשימת ההתוויות המזכות בקנאביס רפואי.

מפגינים בעד קנאביס רפואי

לאחר שפונו בבוקר למחרת על ידי כוחות משטרה, מתכוננים המפגינים להגיע מחר (שישי 27.12) בשעה 11:00 בבוקר לחצר ביתה של שרת הבריאות יעל גרמן ברחוב אוסישקין פינת קהילת ציון 44 בהרצליה.

הדגש בהפגנה זו הוא על החלטת משרד הבריאות להפסיק את חלוקת עוגיות הקנאביס למבוגרים, אך גם בקריאה להקלה על המטופלים והרחבת רשימת ההתוויות.

“באים להפגין על המדיניות הקשה של משרד הבריאות בנושא קנאביס רפואי בכלל והעוגיות בפרט,” נכתב בדף האירוע בפייסבוק. “אנו החולים זקוקים לנוכחותכם על מנת שנוכל להמשיך ולקבל את התרופה שלנו.”

הבוקר התכנסה וועדת ההתוויות של משרד הבריאות בכדי לדון בשאלה האם לצרף את הפוסט טראומה לרשימת ההתוויות, אך עד לרגע זה טרם נתקבלה תשובה סופית בעניין. על פי תגובת משרד הבריאות, הוחלט להעביר את הדיון לאיגוד הרופאים הרלוונטי.

וידאו מההפגנה היום (27.12):


המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר