בלי פחד: בריטים חוגגים עם “מזרקת קנאביס” לא חוקית

מאות פעילי לגליזציה בבריטניה חגגו את חג הפסחא במסיבה שנערכה במועדון קנאביס בעיר ברמינגהאם, בה הופעלה “מזרקת קנאביס” וחולקו ג’וינטים בחינם – בניגוד לחוק. למשטרה נודע רק באיחור על עצם קיום האירוע.

חג הפסחא שנחגג בסופ”ש האחרון, הביא איתו את אחת ממסיבות הקנאביס הצבעוניות ביותר שנראו עד כה בבריטניה, שנערכה ב”מועדון הקנאביס” (זהו שם המועדון, אך הוא אינו מוכר על ידי הרשויות) של העיר ברמינגהאם.

אחת האטרקציות הייחודיות שמשכו מעל 300 אנשים להשתתף במסיבה, היא “מזרקת קנאביס” המופעלת על ידי זרם של שוקולד קנאביס בטעם מנגו.

מזרקה זו מיועדת לשמש כמעין “פונדו לסטלנים”, בה טובלים פירות שונים כמו תותים ובננות, או אפילו שותים ממנה ישירות.

מלבד המזרקה, חולקו במסיבה מאכלים המכילים קנאביס (Edibels) כגון עוגיות ועוגות, וכן ג’וינטים מגולגלים. הכל במסגרת התנדבותית וחינמית עקב האיסור החוקי המוטל על מכירת קנאביס.

גרג דה-האודט, נשיא אגודת מועדוני הקנאביס בבריטניה, שותה ממזרקת שוקולד קנאביס
גרג דה-האודט, נשיא אגודת מועדוני הקנאביס בבריטניה, שותה ממזרקת שוקולד קנאביס

גרג דה-האודט (Greg De Hoedt), נשיא אגודת מועדוני הקנאביס בבריטניה שקורא כבר שנים רבות ללגליזציה בממלכה, הצטלם במהלך המסיבה כשהוא שותה מהמזרקה, ואף קרא לשתף את התמונה ברשתות החברתיות.

“מועדוני קנאביס פרטיים שוברים את הקשר שבין קנאביס לבין עולם הפשע, ויוצרים תרבות חדשה ונקייה,” הסביר.

אלי מילנר (Ellie Milner), אחת החוגגות במסיבה שהעלתה גם היא את תמונתה לפייסבוק, סיפרה כי מוצרי הקנאביס במסיבה מצויינים, ומחליפים לחלוטין את הצורך באלכוהול שבדרך כלל נשפך במסיבות מהסוג הזה.

המשטרה לא מתאמצת להילחם

על פי הדיווח הידיעה אודות המסיבה הגיעה למשטרה רק מעט לפני סיומה, וזאת למרות שהאירוע היה מפורסם באופן גלוי ומוצהר בעמוד הפייסבוק של המועדון במשך חודש שלם.

גם לאחר שהגיעה הידיעה למשטרה, זו מסרה כי “נפתחה חקירה בנושא”. בפועל לא הגיעו שוטרים למקום ולא בוצעו מעצרים או חקירות בעקבות האירוע.

ניתן לראות שמשטרת בריטניה – כפי שהצהירה – מאמצת גישה פסיבית לחלוטין כלפי מעשני הקנאביס.

ראו עוד:
אוטובוס קופישופ למסיבות קנאביס על גלגלים
10 דברים שכיף לעשות אחרי עישון מריחואנה
מתנדבי נקיון בקולורדו מקבלים ג’וינטים בחינם

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר