ביוגרפיה חדשה: דייויד קמרון נהג לעשן מריחואנה

ראש ממשלת בריטניה, המתנגד בגלוי להפסקת הפללת צרכני הקנאביס, צרך בעבר מריחואנה – כך על פי ספר ביוגרפיה חדש. עוד נטען כי קמרון שם את איבר מינו בפיו של חזיר מת – וכי יש תמונה המאמתת זאת. “היינו יושבים על הרצפה, שומעים מוזיקה ומעשנים,” מספר כותב הספר, מיליארדר הנמצא בסכסוך עם קמרון.

שלוש שנים אחרי שביוגרפיה חשפה כי נשיא ארה”ב ברק אובמה היה חבר ב”מועדון סטלנים” בשם “צ’ום גאנג” וצרך לא מעט מריחואנה ובהמשך גם קוקאין, מתפרסם כעת מידע דומה הנוגע הפעם לראש ממשלת בריטניה דייויד קמרון.

בביוגרפיה חדשה בשם “קראו לי דייב“, שפורסמה השבוע בבריטניה, טוען הכותב, מייקל אשקרופט, כי צרך קנאביס יחד עם חברו לספסל הלימודים דייויד קמרון וחברים נוספים. אשקרופט, מיליארדר בריטי שנמצא בסכסוך מתמשך עם קמרון, כתב את הספר לאחר שראש הממשלה לא נתן לו תפקיד “ראוי”.

קראו לי דייב
“קראו לי דייב” – כריכת הספר

“הסם המועדף עלינו היה גראס,” הוא מספר, “הם היו באים אליי לחדר, היינו יושבים על הרצפה, מאזינים לאלבומים של להקת ‘סופרטרמפ’ ומעשנים וויד. זה לא קרה רק פעם אחת.”

על פי הדיווח, קמרון וחבריו נהגו לעשן קנאביס בקבוצה שכינתה עצמה “מועדון פלאם” (Flam Club), עמם בילה בהפסקות בזמן לימודיו באוניברסיטת אוקספורד היוקרתית. עוד דווח כי בהמשך התיר קמרון שימוש בקוקאין בביתו שבלונדון.

דייויד קמרון בצעירותו
דייויד קמרון בצעירותו

יתרה מכך, מספר אשקרופט, קמרון אפילו נתפס פעם אחת על ידי הנהלת האוניברסיטה והיה על סף השעיה מהלימודים. גם המשטרה עורבה בעניין ו-7 סטודנטים הורחקו מהלימודים בעקבות המקרה. קמרון לדבריו ניצל בנס מלהיות מואשם גם הוא.

קמרון, מתנגד בולט לכל הקלה על צרכני הקנאביס, בחר לאחרונה להתעלם מעצומה שאספה למעלה מ-200 אלף חתימות של אזרחי בריטניה שדרשו לגליזציה, וכעת נחשף בצביעותו הרבה, שכן אילו היה נתפס בצעירותו בצריכת קנאביס הרי שתיק פלילי בוודאי היה מונע ממנו להתקדם ולהגיע לתפקידו הרם.

דייויד קמרון מחבק חזיר
דייויד קמרון וחזיר: “הכניס איבר מינו לפיו של חזיר מת”

כשנשאל קמרון בעבר האם צרך קנאביס השיב כי היה לו “נסיון אוניברסיטאי נורמלי”. הוא לא הכחיש שניסה קוקאין, אך אמר שלא עשה זאת מאז נבחר לפרלמנט.

אך בריטניה סוערת לא בגלל הרגלי צריכת הקנאביס של ראש ממשלתם, אלא מדיווח אחר בספר המספר על חוויה קצת פחות סימפטית. על פי כותב הספר קמרון הניח בעבר את איבר מינו בתוך פיו של חזיר מת, וטוען עוד כי ישנה גם תמונה המאמתת את דבריו.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר