טוען...

אקטיביסט שלח 184 שקיות מריחואנה לפוליטיקאים

אקטיביסט קנדי שלח שקיות קנאביס לכל 184 חברי המפלגה הליברלית במדינה כמתנה מיוחדת לשנה החדשה. את השקיות הוא שלח בתוך ספר המסביר על ההיסטוריה של צמח הקנאביס. “חוקי המריחואנה נועדו כדי שישברו אותם,” הוא אומר בראיון.

פיית הגראס הגיעה לקנדה: האקטיביסט, הסופר והפוליטיקאי לשעבר דנה לארסן (Dana Larsen), הפתיע את חברי המפלגה הליברלית במדינה במתנה המורכבת מספר היסטוריה על צמח הקנאביס ושקית עם גרם של מריחואנה רפואית, כך על פי הדיווח.

ספר היסטוריה של קנאביס בקנדה
הספר המצוייר המציג את ההיסטוריה של הקנאביס בקנדה. בתוכו שלח לארסן גם מריחואנה לחברי המפלגה הליברלית

לארסן, שהיה בעברו העורך הראשי מגזין Cannabis Culture במשך 9 שנים, שלח השבוע (ב’) את המשלוח המיוחד לכל 184 חברי הפלגה הליברלית בקנדה (NDP), מתוך מטרה לקדם את בואה של הלגליזציה כפי שהבטיח ראש הממשלה הנכנס ג’סטין טרודו.

בספר החדש בן 134 העמודים שמצורף למשלוח, לוקח לארסן את הקוראים עד לגידול הקנאביס הידוע הראשון בקנדה, בשנת 1606, ומראה את ההיסטוריה העשירה של הצמח.

“חוקי המריחואנה נועדו כדי שישברו אותם”

זהו אינו משלוח המריחואנה הראשון של לארסן. בשנת 2014 הוא שלח 14 גרם של מריחואנה למושלת מחוז בריטיש קולומביה (מחוז בקנדה) קריסטי קלארק (Christy Clark), במטרה לקדם את העיסוק ברווחי המיסים שתעשיית הקנאביס יכולה להכניס לכלכלת המדינה.

הפוליטיקאי לשעבר דנה לארסן - שלח מריחואנה לחברי המפלגה הליברלית
הפוליטיקאי לשעבר דנה לארסן – שלח מריחואנה לחברי המפלגה הליברלית

“זה לא חוקי לשלוח מריחואנה לאנשים, אבל מרבית חוקי המריחואנה בקנדה נועדו כדי שישברו אותם,” מסר לארסן בראיון, “זהו בסך הכל עוד אחד מהחוקים הללו.”

בהמשך הראיון ציין לארסן כי הוא אינו חושש כלל מאחריות פלילית שעלולה להיות מוטלת עליו בעקבות החזקה ומשלוח של כמעט 200 גרם מריחואנה. “אף חבר מהמפלגה הליברלית לא יתקשר למשטרה בגלל גרם אחד,” הוא הוסיף, “אבל הופתעתי שאף אחד לא התקשר להגיד תודה על הספר והגרם.”

בסיום הראיון ציין לארסן כי לדעתו לא הרבה מחברי המפלגה יעשנו בעצמם את הקנאביס שקיבלו במתנה, אך הוסיף כי הוא סמוך ובטוח שהוא יתגלגל ויגיע לידיים טובות אצל אחד ממכריהם.

מגזין VICE פנה למזכירות המפלגה הליברלית כדי לוודא האם מישהו מהחברים כבר זכה לקבל את המשלוח, אך נענה כי אין בידי המזכירות אפשרות לאשר את הידיעה. מלבד זאת, כינו בכירים בפלגה או המהלך כ”מלא תעוזה” ואמביציוזי.

עשרות שקיות עם גרם אחד לש מריחואנה
184 שקיות קנאביס שנשלחו לחברי המפלגה הליברלית

ראו עוד:
50% מהתיירות בקולורדו – בזכות קנאביס
איך קנדה כמעט עשתה לגליזציה בשנת 2002
שופט הטיל קנס של 1$ על אדם שגידל 30 שתילי קנאביס
זני הקנאביס של קנדה: ‘אבידקל’ ראשון בקטגוריית CBD

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר