חדש: מדבקות קנאביס להקלה על כאבים

האם זה המוצר שישתלט על ענף הקנאביס הרפואי או שאולי זו הדרך להישאר ב'היי' לאורך כל שעות היום? פיתוח חדשני מבטיח להזרים לכם רכיבי קנאביס איכותיים היישר אל הדם, ללא צורך בניירות גלגול, עשן וכלים חשמליים שונים

במהלך השנים ועם מיסוד תעשיית הקנאביס החוקית בארה"ב והתפשטות השימוש בצמח בכל רחבי העולם, פותחו שיטות שונות לצריכתו, החל מהג'וינט המסורתי ועד לאפשרויות בריאות יותר כמו אידוי, שמנים, מוצרי מזון ועוד. בשנים האחרונות אנו שומעים על משאפים מיוחדים, קפסולות בשחרור איטי ופיתוחים אחרים המכוונים בעיקר לקהל הרפואי, כשבראשם ה'סאטיבקס', תרסיס הפה של חברת התרופות הבריטית GW המכיל רכיבי קנאביס ונמכר בעלות של כ-3,000 ש"ח בחודש.

כעת, חברה חדשה מקולורדו מציעה שיטה חדשה לחלוטין לצריכת רכיבי הקנאביס: מדבקות קנאביס להדבקה על העור, שבדומה למדבקות הניקוטין המוכרות, מוליכות את הרכיבים הפעילים היישר אל זרם הדם ובכך מאפשרות ניצול מירבי שלהם.

כל אחת מהמדבקות מכילה 10 מ"ג של רכיבים פעילים והן מגיעות בגודל של 5 סמ"ר ובשש אפשרויות שונות: מדבקות THCa, מדבקות THC אינדיקה, מדבקות THC סאטיבה, מדבקות CBD, מדבקות CBN ומדבקות THC:CBD יחדיו. בשונה מעישון או אידוי קנאביס, השפעת המדבקות היא איטית וארוכה יותר ודומה לזו שנגרמת לאחר אכילת מזון המכיל רכיבי קנאביס.

Mary’s Medicinals
מדבקות קנאביס של Mary’s Medicinals

על הפיתוח החדשני, המוגן בפטנט רשום, אחראית חברת Mary’s Medicinals, שהתחילה בשיווק המוצרים בקולורדו לפני למעלה משנה ומזה חודשיים פועלת גם בוושינגטון. בנוסף למדבקות מציעה החברה למכירה גם ג'ל קנאביס למריחה על העור להקלה על כאבים, קפסולות קנבינואידים אורגניות והפיתוח האחרון – CBC מבודד, הקנבינואיד שלא רבים מכירים ואחד היעילים שבהם (ראו: 5 יתרונות של CBC).

ניקול סמית', אחת המנהלות בחברה, סיפרה כי במהלך הפקת המדבקות נעשה שימוש בטרפנים וברכיבים טבעיים מצמחים אחרים כמו לבנדר, פירות הדר ועוד. "הבנו שהשוק זקוק למוצר כזה בדיוק אז קפצנו על ההזדמנות בשתי ידיים," הסבירה. "הקונספט הוא שילוב בין גינון וטכנולוגיה. הרופאים אוהבים את התוצאה גם כן."

לפני מספר חודשים דווח על פיתוח מעניין אחר: שמן סיכה מקנאביס לנשים – לשדרוג החוויה המינית (פרטים כאן).

ראו עוד:
מפסיקים לשרוף, מתחילים לאדות
מדריך להכנת חמאת קנאביס
חמאת בוטנים ירוקה – מתכון פשוט וקל להכנה
התרופה לסרטן: שמן הקנאביס של ריק סימפסון
ד"ר פישר, מאחוריך: קנאביס לאנטי אייג'ינג וטיפול בדלקות עור

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט