שוטר אכל עוגת מריחואנה וחשב שהוא עומד למות

מייק ברקמייר התעורר בבוקר ואכל את העוגה שהיתה מונחת במטבח ביתו. מה שברקמייר לא ידע זה שהעוגה היתה מלאה במריחואנה.

אוהיו, ארה”ב: הפרשה החלה ביום ראשון של חגיגות חג “הפסחא” (Easter) כאשר השוטר מייק ברקמייר נטל עוגה שהיתה מונחת על השיש במטבח בביתו ואכל את כולה. “קמתי בבוקר ואכלתי את העוגה. את כולה…” סיפר ברקמייר.

לאחר זמן לא רב החל ברקמייר להרגיש מוזר. מסתבר שברקמייר מעולם לא התנסה בעישון מריחואנה ולא הכיר את ההרגשה. “חשבתי שאני עומד למות,” אמר.

ברקמייר מספר על המקרה:

למרבה הפלא, החליט ברקמייר לצאת לרכבו ולנסוע לתחנת המשטרה בשביל לבקש עזרה מקצועית. “אני לא ממש זוכר את הנסיעה לתחנה, למרות שזה רק מספר רחובות מביתי,” אמר.

הוא הועבר לבית החולים שם ניסו להבין הרופאים את מקור הבעיה. “ניסיתי להסביר להם שההרגשה לא משתפרת, היא רק נעשית גרועה יותר עם הזמן,” אמר. “הרגשתי שאני יוצא מדעתי.”

עוגת שוקולוד

לאחר שנמצאה הסיבה להרגשה המוזרה של השוטר, נתנו לו הרופאים חומרי הרדמה כדי להעביר את הסאטלה בשינה עמוקה. “זו היה הדבר הכי מפחיד שקרה לי אי פעם,” אמר.

ומאיפה הגיעה העוגה לביתו של השוטר? “חבר של הבת שלי כנראה הביא את העוגה והניח אותה על השיש,” אמר.

במשטרת מחוז הוקינג שוקלים כעת להגיש תלונה כנגד הצעיר שהביא את העוגה באשמת ‘סימום אדם אחר’ ללא ידיעתו.

סיפור זה מזכיר מאוד סיפור מהשנה שעברה בו שוטר אמריקאי החרים מריחואנה מאזרחים ובמקום למסור אותה לתחנת המשטרה, אפה אותה בעוגה. הקארמה עבדה כשלאחר שאכל את העוגה עם בת זוגתו, החל לחוש ברע וחשב שהוא עומד למות. השוטר התקשר לתחנת המשטרה. “אני חושב שאני סובל ממנת יתר של מריחואנה,” אמר השוטר למוקדנית. “אני חושב שאנחנו מתים.”

צפו:

ראו עוד: מדריך וידאו להכנת עוגיות מריחואנה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר