מגלגל...

“שאיפות גדולות” – תכנית קנאביס שבועית בהנחיית אברי גלעד

פרסום ראשון: תכנית חדשה בשם “שאיפות גדולות” תעלה בחודש הבא בערוץ 8 ותעסוק בענייני הקנאביס בארץ ובעולם.

אחרי ששטף את המדינה עם הסרט המופלא “גראס באישור רופא“, יופיע בקרוב אברי גלעד גם על מסכי הטלוויזיה בתכנית קנאביס מיוחדת.

התכנית החדשה, שתיקרא “שאיפות גדולות“, תשודר מדי שבוע בערוץ 8 בהנחייתו של אברי גלעד ותעסוק בעיקר בענייני הקנאביס הרפואי, אך גם בנושאים הקשורים לקנאביס בכלל.

אברי גלעד
אברי גלעד

“הגיע הזמן לעלות שלב במודעות לקנאביס רפואי ובמאבק הציבורי למען מתן קנאביס לכל מי שזקוק לו,” אמר הבוקר (24.9) אברי לכתב המגזין. “אני מקווה שהתכנית תהיה כלי מרכזי בהתעוררות המודעות לנושא וכן תהווה כתובת לכל מי שנתקל בקשיים בנושא.”

“התכנית החדשה תיקרא ‘שאיפות גדולות’ ותעלה בחודש הבא (אוקטובר) בערוץ 8 ובאתר Ynet,” המשיך. “היא תתמקד בקנאביס רפואי אבל לא תתעלם ההתפתחויות בעולם הקנאביס הכללי.”

אברי גם פנה לקוראי מגזין קנאביס וביקש את עזרתם בהפקת התכנית. “אני אשמח אם קוראי מגזין קנאביס יעזרו לנו בחומרים לשידור – כתבות, קטעי וידאו רלוונטיים וסיפורים מעניינים. כל העבודה על הפקת התכנית נעשית בהתנדבות מלאה, כולל שלי עצמי, ואנו נשמח שציבור הקוראים ייקח חלק בקידום הרעיון.”

“אני מצפה שמדי שבוע נצליח לייצר חצי שעה מעניינת ואני שמח ומתרגש להתחיל לעבוד על פרוייקט מסוג זה,” סיכם.

במוסף ראש השנה של “ידיעות אחרונות” שפורסם לפני מספר שבועות, התייחס אברי גם לפרשת יאיר לפיד והג’וינט. “זה מאוד מעצבן אותי,” אמר. “אני מבין שמצבו רגיש, ברור שהוא בוסר בצורה מביכה ועושה טעויות לרוב. כוונתו טובה לדעתי, אבל רבאק – שואלים אותך אם עישנת ג’וינט? תתחמק בחן מתשובה מחייבת. אל תשקר לי בפנים. ובטח שאל תייצר אווירה ציבורית נגד קנאביס בזמן שאנחנו נאבקים מול מערכת נוקשה ושמרנית, שלא נותנת את התרופה הפלאית הזו לכל מי שצריך ומפלה בין חולים. אל תהיה כזה סחי, אחי.”

לפרק 1 לחצו כאן

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר