מגלגל...

קרן האפילפסיה: “יש לאפשר טיפול בקנאביס”

קרן האפילפסיה האמריקנית (The Epilepsy Foundation) פירסמה הודעה מיוחדת ובה היא מביעה תמיכה בטיפול בקנאביס לסובלים מהמחלה אשר תוקפת 2.3 מיליון אמריקנים. “יש לשנות את החוקים הפדרליים,” נכתב בהודעה.

קרן האפילפסיה האמריקנית פירסמה הודעה רשמית ובה היא קוראת לממשל האמריקני להתיר טיפול בקנאביס לסובלים מהמחלה, זאת בעקבות התפשטות תופעת ההגירה של משפחות לילדים הסובלים מאפילפסיה שעוברות לקולורדו כדי לקבל טיפול בזן הקנאביס המפורסם Charlotte’s Web המכיל כמויות גדולות של CBD.

שארלוט - תסמונת דרבט - קנאביס
שארלוט פיגי הסובלת מאפילפסיה ומטופלת בקנאביס רפואי

“קרן האפילפסיה מאמינה שטיפול בהתקפי אפילפסיה לא צריך להיות עניין של כתובת ומיקוד,” כתבו מנכ”ל הקרן פיליפ קאטון והיו”ר וורן לאמרט.

בהודעה שפורסמה באתר הקרן דרשו המנהלים:

  • יש להגדיר את המריחואנה מחדש ולהסיר אותה מרשימת הסמים המסוכנים בה היא נמצאת בסמוך להרואין, זאת תוך הכרה בסגולות הרפואיות והבריאותיות שלה לטיפול במגוון מחלות.
  • יש לתמוך בחוקי המדינות שאישרו שימוש במריחואנה להקלה על כאבים, בין אם חוקי לגליזציה בקולורדו ובין אם חוקי מריחואנה רפואית מתירנים כמו בקליפורניה.
  • יש לתמוך בקנאביס רפואי כאפשרות טיפולית. “זהו עניין אישי מורכב וחשוב ביותר וההחלטה על הטיפול בקנאביס צריכה להתקבל על ידי המטופל ובני משפחתו לטובת בריאותו,” כתבו.

“קרן האפילפסיה תומכת בזכויות המטופלים הסובלים מהתקפים ובני משפחותיהם לקבלת טיפול ראוי מרופאיהם, כולל טיפול במריחואנה רפואית,” הוסיפו. “דבר לא צריך לעמוד בין החולים לבין טיפול עם פוטנציאל מציל חיים שכזה אשר עולה על הסכנות שבו.”

כזכור, בשבוע שעבר פרסמנו את סיפורן של 4 משפחות ישראליות אשר מסורבות מלקבל אישור לטיפול בקנאביס עבור ילדיהם הסובלים מאפילפסיה. “נעזוב את ישראל וניסע לקולורדו,” הם הודיעו.

ראו גם: חולי אפילפסיה מהגרים לקולורדו בשביל לקבל טיפול בקנאביס

לעדכונים אחרונים בנושא CBD לחצו כאן
המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר