קופות צדקה למריחואנה בשדה התעופה בקולורדו

שדה תעופה בקולורדו מציג: “קופות צדקה” לשאריות מריחואנה עבור נוסעים שעוזבים את המדינה היחידה בארה”ב בה הקנאביס חוקי.

תיירים ומבקרים המגיעים לקולורדו ובצאתם מוצאים עצמם עם שאריות מריחואנה בתיק או בכיסים, מוזמנים עתה להשאיר את הקנאביס במן “קופות צדקה” מיוחדות שהושמו בשדה התעופה ‘קולורדו ספרינגס’.

ההחלטה לפזר את הקופות באה כמובן בעקבות חוקי הלגליזציה החדשים שנכנסו לתוקפם בתחילת השנה והפכו את קולורדו למדינה היחידה בארה”ב בה מותר להחזיק ולעשן מריחואנה באופן חופשי.

על פי החוק החדש חל איסור מוחלט להוציא את הקנאביס משטח קולורדו ולמעשה אף אסור להחזיק בו בשטח שדה התעופה עצמו.

על אף שהרשויות מזהירות את הצרכנים מפני הגעה לשדה התעופה עם קנאביס ואף מטילות קנסות על אלו שנתפסים, ישנם רבים אשר עדיין אינם מכירים את החוקים החדשים ומוצאים עצמם עוברים על החוק ללא כוונה. עבורם הוחלט להתקין את אותן “קופות צדקה” על מנת שיוכלו להשאיר את המריחואנה ולהימנע מעונשים.

קופות צדקה מריחואנה קולורדו

על אף שמכונות “קופות צדקה”, הקנאביס שנאגר באותן קופסאות לא מגיע לנזקקים, אלא מושמד באופן מבוקר על ידי הרשויות.

דובר שדה התעופה הסביר: “איננו רוצים שהנוסעים יזרקו את הקנאביס לפחי האשפה הרגילים כדי שאנשים לא יתחילו לחטט בפחים בחיפוש אחר שאריות.”

מפקד המשטרה בשדה התעופה ‘קולורדו ספרינגס’ אמר כי הקופות מאפשרות לאנשים להיפתר מהקנאביס ללא עונשים, במקום שייאלצו לצאת מחוץ לשדה ולפספס את הטיסה.

“ברגע שעולים הנוסעים על הטיסה הם נתונים לסמכות הממשל הפדרלי שקובע כי קנאביס הוא סם מסוכן ובלתי חוקי,” אמר. “הם עלולים למצוא עצמם במעצר עם נחיתתם ולכן עדיף שייפטרו מהמטען.”

שדה התעופה בדנבר – השדה הגדול בקולורדו – אוסר לחלוטין על החזקת מריחואנה בשטחו, אך טרם התקין קופות כאלו. על פי הדיווח גם שדות תעופה נוספים שוקלים כעת התקנת קופות מסוג זה.

הדיווח:

ראו גם: כתבת CNN מתמסטלת בעת דיווח מקולורדו
ראו גם: חדש בקולורדו: קנאביס סושי
ראו גם: הגירה רפואית: משפחות לילדים חולים נודדות לקולורדו בשביל טיפול בקנאביס

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר