פטריק סטיוארט: ‘משתמש במשחת קנאביס כל יום’

הכוכב הותיק בן ה-76, המוכר מסרטי ‘אקס-מן’ וסדרת המופת ‘מסע בין כוכבים’, מספר בראיון כי הוא משתמש בשמן, ספריי ועוגיות קנאביס באופן קבוע ויומיומי, זאת כדי להקל על כאבי המפרקים מהם הוא סובל עקב מחלת ארטריטיס.

סר פטריק סטיוארט, הכוכב האנגלי המוכר לצעירים בתור ‘אקסבייר’ מסדרת סרטי ‘אקס-מן’ (X-MEN) ולמבוגרים יותר בתור ז’אן לוק פיקארד מ’מסע בין כוכבים’, מגלה בראיון כי הוא צורך קנאביס באופן יומיומי וקבוע, זאת כטיפול בסימפטומים של מחלת דלקת פרקים שגרונית (ארטריטיס), ממנה הוא סובל.

פטריק סטיוארט
סר פטריק סטיוארט

סטיוארט, 76, אמר כי הוא צורך את הקנאביס כדי להתגבר בין השאר על הרעידות בידיים מהן הוא סובל עקב המחלה.

“לפני שנתיים בלוס אנג’לס, נבדקתי על ידי רופא שנתן לי אישור חוקי לרכוש מוצרי קנאביס בחנות מורשית,” סיפר. “הוא אמר שזה עשוי לעזור לי עם מחלת ה’אורטוארטריטיס’ ממנה אני סובל בשתי ידיי”.

“זו מחלה גנטית שגם אמי סבלה ממנה ומהכאבים הנלווים לה,” הוסיף. “רכשתי את המשחה, את הספריי ואת המוצרים למאכל וזה עוזר להפחתת הכאבים ולשינה טובה יותר.”

סטיוארט גם נתן ציונים למוצרים שרכש: “המשחה, על אף שהקלה במעט על חוסר הנוחות, היתה שמנונית מדי לשימוש במהלך היום, אז אני משתמש בה רק בלילה,” אמר. “הספריי נוח הרבה יותר לשימוש. אני מרסס את האצבעות שלי ובעיקר את מפרקי הבהן כמה פעמים ביום.”

גם זה בטח יעניין אותך

“המשחה והספריי הפחיתו משמעותית את הנוקשות והכאבים בידיי,” אמר עוד. “אני יכול לעשות אגרוף, מה שלא יכולתי לעשות קודם לטיפול הזה. אין לי כל תופעות לוואי שליליות והאלטרנטיבה היא להמשיך לקחת תרופות כמו אדוויל, שידועות כמזיקות לכבד.”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר