על אוטיזם ומריחואנה רפואית – עדותו של רופא ישראלי

“כשאני שומע על האיום על הורה פורץ דרך, מצד רופא או רופאים, מיד מתכווננים מיתרי הקול שלי לזעוק- רופאים אלו הם בני זונות. נכון. זה לא נימוסי, אך אם אבא או אמא יכולים בעזרת מריחואנה להציל ילד מזרועות אוטיזם, כל שנותר לנו זה לנשק את ידיהם. ולברר בדחיפות אם ואיך זה עובד. למען ההורים והילדים האחרים. גם אם יבוא ים של רופאים וים של פרופסורים ויספרו לי שלא הוכח קשר בין חיסונים לאוטיזם, כלומר חיסון לא גורם לאוטיזם, סטטיסטית, אומר להם בשפה השמורה לפרוקטולוג (מיל.): שקו לי בתחת. אני אמנם ראיתי רק ילד אחד עם אוטיזם, אבל זה היה עבורי הוכחה להרס עולם שלם. ילד זה היה עבורי, סטטיסטית, מאה אחוז.” –ד”ר אריה אבני.

ראו עוד: אוטיזם וקנאביס – מרכיבים בצמח תורמים להקלה על תסמיני התופעה

מהפכת האינטרנט והמידע

בימים אלו בעיצומה של מהפכת האינטרנט והמידע, אנו עדים לתופעה הנקראת בפי הגולשים בפייסבוק לפחות – “התעוררות”. הכוונה בביטוי זה בחלקה הינה ההבנה שלא כל מה שמגיע מהתקשורת ו/או מהממשלה הוא בהכרח אמת לאמיתה. בעבר נהגנו להניח שכל דוקטור הוא הרופא הנפלא שראינו בסיפורי הילדים. אך עם הזמן והידע המופץ ברשת, אנו מגלים על רופאים מושחתים בדרגים הגבוהים ביותר שמשמשים בעצם כסוכני מכירות יותר מאשר כרופאים. אט אט מבינים שגם בעולם הרפואה עם החזות הצחורה לכאורה ישנם לא מעט – ויש יגידו אף יותר – אינטרסים, שבאים על חשבון בריאות הציבור במקום לטובתה.

צפו בעדותה של סוכנת מכירות על חברות התרופות (כתוביות בעברית):

“התעוררות” זו לא פסחה גם על הקנאביס וככל שחולף הזמן נראה כי יותר ויותר בני אדם בכל רחבי העולם מגלים דברים שלא ידעו קודם בנוגע לשאלה מדוע הקנאביס לא חוקי. אם זו הסבתא שקיבלה אישור לצריכת קנאביס רפואי, אם זה הבן שהחליט שנמאס לו להתחבא ולהתבייש במשהו שהוא בעצם חיובי במובנים רבים – הקנאביס נכנס לאט לאט למיינסטרים לאחר שנים ארוכות של שהייה בצל.

עם זאת, ראוי לציין, שמדינת ישראל מפגרת בנושא הקנאביס הרפואי אף על פי דיווחים על כך ש“ישראל היא שיאנית העולם בקנאביס רפואי” וזאת מאחר שבפועל, בשטח, הדברים נראים אחרת.

גם בנושא המריחואנה והחשיש באופן כללי וללא קשר להגדרת החומר כ”רפואי”, מפגרת מדינת ישראל בעיקר בעניין האכיפה הנוקשה והלא-פרופורציונלית וזה במקביל לעבודת ההפחדה של הרשות למלחמה בסמים שמנסה להסתיר את העובדות בשטח וליצור אווירת אימה בכל הקשור למריחואנה וחשיש. נכון שיש מקומות בהם ההתייחסות לקנאביס הינה מחמירה בהרבה אך יש גם מדינות – כמו פורטוגל למשל – שבהן הממשלות מתחילות להבין שאיסור בחוק והפללה פשוט לא עובדים.

רופאים “מתעוררים”

כשמבינים את עניין האינטרסים לעומק, מתקבלת הרגשה כאילו כל המערכת כולה בעצם רקובה. אמנם ייתכן והמצב לא רחוק מכך אך מדי פעם אנו נתקלים בעדויות של אנשים מתוך המערכת על הנעשה בחדרי חדרים ומאחורי הקלעים של עולם הרפואה.

צפו בעדות על הונאת הענק של אחת מחברות התרופות הגדולות בעולם (כתוביות בעברית):

ד”ר אריה אבני – רופא מעולם אחר

ד”ר אריה אבני הוא רופא מסוג אחר. מומחה בכירורגיה אשר ניהל מרפאת מומחים ברמת-גן וכיום עובד כעצמאי ולפחות על פי הכתוב באתרו, הינו אחד מהבודדים שנראה שמבינים איך המערכת עובדת באמת. ד”ר אבני מציג באתרו שלל סיפורים ומאמרים מרתקים ביניהם ניתן למצוא כותרות יוצאות-דופן כגון: “לא אזדיין בסבלנות. שבמשרד הבריאות יזדיינו….” או “הפסיכיאטרים מסממים את הילדים” ועוד.

רופא סוכן מכירות או רופא מטפל
רופאים מתעוררים

ד”ר אבני הוא לא מאלו שהולכים בזרם וקונים את מה שחברות התרופות מוכרות ונותן טיפים באתרו כמו: “הזהרו מרופאים הממליצים על תרופות. כנסו לאינטרנט. חפשו המלצות טבעיות, טובות יותר. הרופא לא מתעניין בגורם הבעיה. ולכן, חפשו אתם את הגורם. כמובן, באינטרנט. לעולם אל תלכו על פי עצת רופא אחד. חפשו חכם אחר, כזה שלא קורא את המאמרים שקורא הרופא הראשון.”

על אוטיזם ומריחואנה רפואית – עדותו של ד”ר אריה אבני

אני מודה ליושב במרומים שנתן תבונה לבני אדם שבנו את האינטרנט.
אלמלא כלי נפלא זה, הפועל על בסיס ON ו OFF, בסיוע אלקטרונים שאין להם זמן, לא היה לי, ולכולנו, את היכולת לקבל פיסות מידע, מידי אבא ואמא אוהבים, שהם המגלים האמיתיים של דרכי טיפול שאף רופא לא מכיר. או כמעט אף רופא. כולל אני.

כשאני שומע על האיום על הורה פורץ דרך, מידי רופא או רופאים, מיד מתכווננים מיתרי הקול שלי לזעוק- רופאים אלו הם בני זונות. נכון. זה לא נימוסי, אך אם אבא או אמא יכולים בעזרת מריחואנה להציל ילד מזרועות אוטיזם, כל שנותר לנו זה לנשק את ידיהם. ולברר בדחיפות אם ואיך זה עובד. למען ההורים והילדים האחרים.

גם אם יבוא ים של רופאים וים של פרופסורים ויספרו לי שלא הוכח קשר בין חיסונים לאוטיזם, כלומר חיסון לא גורם לאוטיזם, סטטיסטית, אומר להם בשפה השמורה לפרוקטולוג (מיל.): שקו לי בתחת. אני אמנם ראיתי רק ילד אחד עם אוטיזם, אבל זה היה עבורי הוכחה להרס עולם שלם. ילד זה היה עבורי, סטטיסטית, מאה אחוז.

אמו היא ממוצא מזרח ברה“מ, אשה פשוטה, האמא הכי שראיתי בחיי. יומיים אחר החיסון המשולש ההוא, לילד היה חום ופרכוסים. ואחר כך כל כולו שקע לתוך אוטיזם. אני, רופא סביר, יודע שמוח של ילד לא ניתן לנפץ אלא “בעזרת“ כלי החזק ממוחו של ילד. חיסון. את המוח ברא אלוהים. המוח מוגן מטבעו, אלא אם מתערב גורם הרסני לבריאות. האדם. רופא.

למרפאתי לא באים הורי ילדים אוטיסטים. אני רשום ככירורג (מומחה) וגסטרואנטרולוג (מסיים השתלמות מלאה),
כך שבנושא האוטיזם איני מרכז עליה לרגל, גם בגלל שקציר, מקום מגורי ומקום עבודתי, נמצאת 400 מטר מעל פני הים.
הגישה שלי לילד אוטיסט? בלי מוצרי חלב (קאזומורפין). בלי גלוטן (גלוטיאומורפין). העמסת שמן דגים. העשרת ויטמין D במחזור הדם.

אבל הסיפור הבא, שקראתי אך היום, נתן לי עוד פיסת מידע.
אוטיזם ובעיות קשב ניתן לרפא, או לשפר. ולעולם לא בתוואי מרשם רפואי תוצרת בית חרושת, הורס מוח אנושי.

הבת שלו, בת ה- 7, נראתה כמו כל ילדה בריאה אחרת.
היא אובחנה כאוטיסטית, אגרסיבית, הרסנית.
מי שריפא אותה היא מריחואנה רפואית. אנשי הממסד הרפואי שמעו על ההבראה מפי. הם חוסמים כל אפשרות לחקור בנושא. אפילו מאיימים עלינו במאסר.
הילדה שלי היתה שבר כלי. “תרופות“ פסיכיאטריות לא עשו דבר ואם כן, רק החמירו את מצבה.

ואז נתנו לה מעט מהמריחואנה. תוך שעה נפלה עליה שינה כבדה, כמותה לא חוותה 6 שנים, מאז אובחנה הפגיעה המוחית, האוטיזם.
הילדה הפכה רגועה, התיאבון השתפר. קשר עין חזר. היא החלה לטפל בחתול בבית וליצור קשרים חברתיים.

כאשר האב סיפר על השינוי לרופא המטפל, זה הפך חיוור ואיים במאסר ובלקיחת הילדה מרשותם.
האמא החלה לסבול מסיוטים בלילה. מאסר. לקיחת הילדה מביתה.

הממסד הרפואי הרפאי לא עט על הממצא, כדי לחקור אותו הכי עמוק שניתן. ומהר. הם מעדיפים להכשל ולתת “תרופות“ חסרות ערך, ששנים של מתן הוכיחו את כשלונן.

אותו אב אינו היחיד שפנה למריחואנה כטיפול באוטיזם. אמא מקליפורניה שריפאה את בנה בדרך זו היא אחת מנושאות הדגל בנושא זה בארה“ב.
תעשיית ה“תרופות“ מונעת מהמריחואנה להפוך לטיפול הנבחר במאות אלפי ילדים אוטיסטים, שהם מעמסה קטלנית על ההורים וגם על המערכת הרפואית.

אין לי מילה אחרת מלבד “בני זונות“.
אוטיזם אינו התחום שלי אבל אם ילד אחד או שניים זכו לשוב לחברה האנושית מתוך עולם של חשכה, חובה על רופאי הילדים לחקור בדחיפות את הנושא. לא מחר. לא היום. אתמול!!!

לקריאת מאמרים נוספים ו/או יצירת קשר עם ד”ר אבני בקרו באתרו בכתובת:
http://www.avni-med.com

סרט מומלץ לצפייה – “הבריחה מהתרופה, סיפורו של ריק סימפסון”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר