טוען...

משלוח הקנאביס הגדול אי פעם נחת בישראל עם 8 זנים של אורורה

"רק שיהיה לכם טוב": אחרי סיבוב טסטינג קצר ב-2020 חוזרת ענקית הקנאביס הקנדית אורורה (Aurora) לפעילות בישראל - הפעם עם לא פחות מ-8 זנים בכמות שיא של 1.8 טון שנחתו היום (ו') בנתב"ג. היבואנית, חברת קנטק (Cantek), תארח בשבוע הבא את מנכ"ל אורורה בישראל ומתחייבת: "המטופלים יקבלו את הטוב ביותר"

לא פחות מ-1.8 טון של קנאביס מ-8 זני פרימיום שונים ממתקני האינדור (Indoor) של חברת הקנאביס הקנדית הגדולה אורורה (Aurora) נחתו היום (ו’) בנתב”ג ובתוך מספר שבועות כבר יגיעו למדפי בתי המרקחת, כך מפרסם מגזין קנאביס לראשונה.

8 זני קנאביס של חברת אורורה נחתו בישראל
8 זני קנאביס חדשים של חברת אורורה מקנדה נחתו היום (ו’) במשלוח הקנאביס הגדול אי פעם לישראל

4 מתוך 8 הזנים כבר עשו ביקור קצר בישראל בשנה שעברה – שניים מתוכם גם הפכו לרבי-מכר ואזלו די במהרה מהמדפים. 4 זנים נוספים מצטרפים אליהם כעת במשלוח החדש.

על היבוא, במשלוח הגדול ביותר אי-פעם לישראל, אחראית חברת קנטק (Cantek) הישראלית, בבעלות היזמים נצח ישראל, שמואל קפואנו ודניאל מחלוף, שתשלם עבורו לאורורה כ-8 מיליון דולר קנדי. קנטק אגב גם מחזיקה בבית מסחר פעיל באבן יהודה ובחווה בכפר הס ומפעל בשלבי הקמה.

הזנים, שלדברי החברה “עברו שלב נוסף של בקרת איכות כדי להבטיח טרימינג מושלם”, הם:

מנכ”ל קנטק, נצח ישראל, ביקש למסור למטופלים: “בתור מנכ”ל קנטק, ואני מדבר מכל הלב, אני מבטיח לעשות כל מה שאני יכול, אפילו בלי להתחשב ברווחיות, רק כדי שיהיה לכם המטופלים טוב. אתם תקבלו מאיתנו את הטוב ביותר שניתן לקבל וזו הבטחה”.

צמח קנאביס מזן רקס (Rex) ממתקני האינדור של חברת אורורה (Aurora) בקנדה
צמח קנאביס מזן רקס (Rex) ממתקני האינדור של חברת אורורה (Aurora) בקנדה
צמח קנאביס מזן סדאמן (Sedamen) ממתקני האינדור של חברת אורורה (Aurora) בקנדה
צמח קנאביס מזן סדאמן (Sedamen) ממתקני האינדור של חברת אורורה (Aurora) בקנדה

רוב מתוך 1.8 הטון שנחתו היום בישראל, כ-60% על פי הערכות, כבר נמכרו מראש לחברת אינטרקיור (Intercure) שעתידה לשווקם ברשת בתי המרקחת גבעול (givol) שבבעלותה. השאר ישווקו בבתי מרקחת אחרים ברחבי הארץ.

למגזין קנאביס נודע עוד כי שיתוף הפעולה הזה בין קנטק לאינטרקיור הוא סנונית ראשונה וכי בעתיד צפויים שיתופי פעולה נוספים בין שתי החברות גם בתחומים אחרים בארץ ובעולם.

מחברת קנטק נמסר למגזין קנאביס כי “אנו שמחים להודיע כי הזנים סדאמן ולומינריום יחזרו למלאי בעוד מספר שבועות ואיתם שישה זני פרימיום נוספים בקטגוריות שונות, שיגיעו לבתי המרקחת בצורה מדורגת.”

משלוח הקנאביס הגדול אי פעם נחת בישראל
משלוח הקנאביס הגדול אי פעם שנחת בישראל, הבוקר בנתב”ג

לדברי קנטק “מגוון הקטגוריות והמחירים שנציג נועדו לענות על הצורך של מגוון המטופלים בשלל ההתוויות השונות. המשלוח נוחת לאחר חודשים של עבודה משותפת ונמרצת עם שותפינו באורורה, ובראשם מר מיגל מרטין מנכ״ל החברה העולמית”.

“מטרתנו הייתה ונשארה אספקת מוצרי קנאביס רפואי באיכות הגבוהה ביותר, עם יציבות במלאי על מנת לספק וודאות והמשכיות למטופלים בישראל,” סיכמו.

לכבוד היבוא צפוי בתחילת השבוע הבא (א’) להגיע לישראל גם מנכ”ל היצרנית אורורה, מיגל מרטין (Miguel Martin), במטרה לבחון אפשרויות להרחבת שיתוף הפעולה של אורורה עם קנטק ועם חברת פנאקסיה השותפה לפעילות.

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר