מגלגל...
x

מניות הקנאביס פורחות – משקיע ישראלי מספר על הרווחים

רק כמה שבועות עברו מאז שגל הלגליזציה של הקנאביס החל לשטוף את ארה”ב וכל המניות הקשורות לתעשייה של הצמח המפורסם. דני שוורץ, ישראלי המשקיע במניות הירוקות, התראיין אתמול לתכנית “לילה כלכלי” בערוץ 10.

כפי שפורסם במהלך השבועות האחרונים, מניותינן של חברות הקשורות לעולם הקנאביס, הן הרפואי והן לשימוש הפנאי, צומחות בקצב גידול מרשים ביותר שהוביל לכותרות ברחבי כל העולם וגם באתרי הכלכלה הישראליים, ‘דה-מארקר‘ ו’גלובס‘.

אמש בתכנית “לילה כלכלי” התראיין דני שוורץ, ישראלי המשקיע במניות הירוקות, שסיפר כי עשה ‘קופה לא קטנה’ לדבריו. “המניות הללו עושות קפיצות של עשרות ולעיתים אף מאות אחוזים בזמן מאוד קצר,” סיפר.

“ישנן חברות אשר משקיעות בפן הרפואי של הקנאביס ומתמקדות בחומרים הפעילים שבו, אלו גם החברות הגדולות יותר ולכן פחות ספקולטיביות ויותר בטוחות להשקעה,” פירט שוורץ. “מהצד השני ישנן החברות העוסקות בציוד גידול, תאורה, הפצה וכל מה שקשור לעולם הקנאביס הכללי. שם הסיכון יותר גדול.”

“ישנה תופעה של עדר כלפי המניות הבטוחות וכשאני מזהה את תחילתה של התנועה, אני מנסה להצטרף כדי להרוויח. ההייפ הזה הוא רק בתחילתו. הגל הראשון כבר אולי עבר אבל חלק מהמניות וודאי יוכלו להמשיך לצמוח,” הסביר.

שוורץ הדגיש עוד כי הוא אינו מעשן. “אני לא קרוב לעניין של הקנאביס ולא קרוב לעניין של הסיגריות, אני קרוב לאיפה שיש כסף,” אמר, ואולי בדבריו הציג את אחת העדויות החזקות לכך שהלגליזציה בדרך: כמו רוב מוחלט של הדברים בעולמנו היום, הפוטנציאל הכלכלי שרואים המשקיעים בשוק הקנאביס מבטיח כפי הנראה כי שוק זה רק יילך ויתרחב ככל שיחלוף הזמן.

צפו:

ראו גם: כמה שווה לגליזציה בישראל
ראו גם: כמה (באמת) שווה לגליזציה בישראל

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר