בעולםחדשות

מחוז קולומביה: המשטרה מחזירה לתושבים קנאביס שהוחרם

מנפלאות הלגליזציה: תושב מחוז קולומביה ניגש השבוע לתחנת המשטרה ודרש את שקית המריחואנה שהוחרמה ממנו מספר שבועות לפני כן, השוטרים המבולבלים הופתעו מהבקשה הלא שגרתית – והחזירו לו את המריחואנה.

עושים צדק בוושינגטון הבירה: דיווח שהגיע לתחנת הרדיו WAMU במחוז קולומביה, מספר על תושב המקום שנכנס לתוך תחנת משטרה וביקש מאחד השוטרים בתפקיד שישיב לו את רכושו שהוחרם ממנו שבועות מספר קודם לכן.

על פי הדיווח הבחור נכנס לתחנת המשטרה ואמר “אני רוצה את מה ששייך לי, אני רוצה לוודא שאני מקבל בחזרה את הגראס שלי”. השוטר כאמור היה מבולבול בתחילה נוכח הבקשה הבלתי צפויה – אך בסופו של דבר הוא ניגש לחדר בו המשטרה מאחסנת את הממצאים המוחרמים והחזיר לתושב את המריחואנה שלו.

כזכור, בעקבות חוקי הלגליזציה החדשים במחוז קולומביה שנכנסו לתוקפם בשבוע שעבר, אזרחים מגיל 21 ומעלה יכולים להחזיק עד 56 גרם קנאביס, ולגדל כמות של עד שישה צמחים.

למשטרה עדיין מותר להחרים את המריחואנה במידה והאזרח לא יכול להמציא במקום תעודה מזהה שמוכיחה את גילו המדויק, או במקרים בהם מתבצע מעצר בהקשר אחר, אולם בעקבות הלגליזציה החוק מתיר כעת לתושבים לגשת לתחנת המשטרה ולבקש את הקנאביס שהוחרם מהם.

עצומה: תשוחרר נעמה מהכלא הרוסי!

לא טסים דרך רוסיה עד שחרורה של נעמה מהכלא הרוסי! כל חתימה על העצומה שולחת אוטומטית דוא"ל אל שגרירות רוסיה בישראל.
 
חתמו עכשיו
חתמו עד כה:
5433

במהלך השבוע שעבר הפיצה משטרת מחוז קולומביה הוראה לכל התחנות במחוז בה נכתב בין היתר כי “אזרח שהחרימו לו פרחי קנאביס או מוצרי קנאביס לאכילה, יורשה לגשת לתחנת המשטרה הרלוונטית ולבקש בחזרה את רכושו”. אכן, אחרית הימים…

ראו גם:
קנאביס חוקי – מהיום גם באלסקה
משטרת קולורדו מסכמת שנה של לגליזציה: “הכל בסדר גמור”


קנסות קנאביס

(החל מ-1 באפריל 2019)

מבוסס על נתון שחשף השר ארדן. המשטרה מסרבת לחשוף נתון רשמי (פרטים כאן)
Close