למה קנאביס לא חוקי – מריחואנה יכולה להציל את חייכם, אבל אתם לעולם לא תדעו על זה!

למה הקנאביס לא חוקי
לחצו כאן לצפייה בתמונה בגודל מלא.

מדוע הקנאביס לא חוקי בעצם?

הנחת המוצא של מרבית האנשים בעולם בנוגע לאי-חוקיות הקנאביס הינה כי הוצאת הקנאביס מהחוק נבע ממהלך שמטרתו היתה להגן על האזרחים ושמבוסס על עובדות מדעיות ומחקרים.

האמת היא שהם טועים!

אז איך באמת הוצא הקנאביס מהחוק? ההיסטוריה של הוצאת הקנאביס מהחוק מלאה ב:
– גזענות
– עיתונות “צהובה”
– פחד
– הגנה על אינטרסים כלכליים
– בורות
– שחיתות
– בצע כסף

אף על פי שהדעה המקובלת בקרב תומכי הלגליזציה בנוגע לאיסור על מריחואנה מניחה שהאיסור החל ב”חוק מס המריחואנה” מ-1937, בפועל הוצא הקנאביס מהחוק במדינות רבות עוד לפני מלחמת העולם הראשונה כחלק מהגל הדתי שאחז בארגונים הקפיטליסטיים ושהוביל לאיסור על צריכת קנאביס כמו גם אלכוהול.

האיסור על אלכוהול הוכח כבלתי ישים כבר אחרי 10 שנים. היום, יותר מ-40 שנים אחרי תחילתה של “המלחמה בסמים”, יצר האיסור על קנאביס את אחת העבירות הקשות ביותר בנוגע לפגיעה בזכויות אדם בהיסטוריה כולה.

הגרף הנ”ל מציג את האינטרסים שבאיסור על צריכת הקנאביס בעולם. כל אחד מהארגונים המופיעים כאן עלול לחוות הפסדים כלכליים קשים ביותר במקרה של לגליזציה של צמח הקנאביס.
חלק מארגונים אלו תומכים ומממנים את מה שמכונה “המלחמה בסמים” בעזרת מגוון שיטות. כל ארגון כזה חולש על מספר חברות-ענק בתעשייה. פוליטיקאים רבים בכל הדרגים בממשלות שונות ברחבי העולם מחזיקים מניות בחברות אלו.

ביל היקס - למה קנאביס לא חוקי?

חלקה של התקשורת באיסור על קנאביס

לתקשורת בעולם יש חלק נכבד באיסור על קנאביס. הקשר ביניהם החל בשנות 1900 המוקדמות כאשר וויליאם רנדולף השתמש באימפריית התקשורת הענקית שלו בכדי להפיץ דיס-אינפורמציה ותעמולה גזענית כלפי הקנאביס לכל רחבי העולם.

התקשורת המשיכה להפיץ מאז תעמולה באופנים שונים כשבין השאר פרסמה את הסרט “ריפר מאדנס” (Reefer Madness) כאילו היה מבוסס על עובדות אמיתיות ומחקרים.

התקשורת ממשיכה עד ימינו אנו בהצגת צרכני הקנאביס כ”מסטולים”, “מכורים”, “נרקומנים” ועוד ועוד תיאורים אשר מטרתם להוזיל את דמותו של מי שמעשן מריחואנה או חשיש.

רבים מאותם תומכי האיסור על קנאביס מחזיקים במניות בתאגידים ובחברות המופיעות בגרף זה.

התאגידים הנ”ל מחזיקים בפועל את כל גופי התקשורת בעולם. עיתונים, תחנות רדיו, ערוצי טלוויזיה, אתרי אינטרנט, חברות להפקת סרטים, חברות מוזיקה ועוד ועוד.

צפו: איך הוצא הקנאביס מהחוק.

רוצים לדעת עוד? קיראו על ההיסטוריה המקוצרת של הקנאביס, מימי התנ”ך ועד היום.

קטעי וידאו מומלצים לצפייה:

הונאות חברות התרופות והפסיכיאטריה:

עדותה של סוכנת מכירות בחברת תרופות:

הונאת הענק של חברת התרופות איליי לילי:

המלחמה בסמים

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר