טסים לארה”ב? אל תספרו שעישנתם מריחואנה

נאסרה כניסתו של תייר לארה”ב לאחר שהודה כי צרך מריחואנה בעבר.

אין כניסה לארצות הברית
אין כניסה לארה”ב

בפעם השנייה בתוך חודש נאסרה כניסתו של תייר לארה”ב בגלל היסטוריה של שימוש בקנאביס. רק בחודש שעבר שמענו על מיילס ווילקינסון, אזרח קנדי שזכה בכרטיס לסופרבול אך פיספס את המשחק בגלל תיק על החזקת מריחואנה משנת 1981, וכעת אנו מתבשרים שגם ללא תיק פלילי ייתכן ותישלל זכות כניסתם של תיירים במידה ויהיו כנים יתר על המידה ויודו שצרכו מריחואנה בעבר.

אמש דיווחה רשת התקשורת הקנדית CTV כי ג’יימס סווארד, צעיר קנדי ללא רקע פלילי כלשהו, נעצר במעבר הגבול לארה”ב לאחר שהודה כי צרך מריחואנה בצעירותו.

“דווקא אנחנו, האנשים הכנים שרוצים לשתף פעולה עם גורמי האכיפה, אנו אלו שסובלים מהמערכת,” אמר סווארד שכניסתו לארה”ב נאסרה לכל החיים בעקבות הודאתו.

ג'יימס סווארד
ג’יימס סווארד: “רציתי להיות כנה עם החוקרים…”

לן סונדרס, עו”ד המתמחה בענייני הגירה, סיפר כי יש לו מספר לקוחות עם סיפור דומה. “הם (הרשויות) מנסים לגרום לך לשתף פעולה ולהיות כנה איתם בתקווה שזה יועיל לך, אבל בפועל אתה יכול למצוא את עצמך עם איסור כניסה לארה”ב לכל החיים,” אמר. “אני כל הזמן אומר לאנשים שאסור בשום פנים ואופן להודות לעולם בהחזקה ו/או שימוש של כל חומר בלתי חוקי כולל מריחואנה.”

גורמים רשמיים במשטרת הגבולות של ארה”ב סירבו להתייחס לאירוע אך הודו כי כל מי שמודה בשימוש בסמים עלול להיות מסורב כניסה למדינה.

ראו עוד: עונש על סחר בסמים: כתיבת מאמר על נזקי המריחואנה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר