טוען...

זני הקנאביס של סנופ דוג הגיעו לארץ – סופגים ביקורות מהמטופלים

ביקורות נשמעות מצד מטופלים כלפי הזנים ממותג סנופ דוג שהגיעו השבוע לבתי המרקחת. ביקורת נשמעת גם כלפי אופן שיווקם באמצעות הבטחות לאלכוהול חינם. מהחברה נמסר: "יש אינספור תגובות חיוביות מלקוחות, אלה אותם מוצרים שנמכרים בקנדה ובמדינות נוספות בעולם"

השבוע הגיעו לראשונה לישראל זני קנאביס מהמותג דוג לבס (D*gg lbs) של סנופ דוג – דוגפאדר, ג’י פאנק וסנופרסטאר – ולפחות בינתיים, לפי הביקורות, מדובר באכזבה גדולה, הן מבחינת האיכות והן מבחינת המחיר.

למעשה, הזנים מסדרת דוג לבס בישראל הם לא אותם זנים ממותג סנופ דוג מארה”ב, אלא זנים המיוצרים על ידי חברת אגמדיקה (Agmedica) הקנדית, שכבר משווקת קנאביס בישראל מאז 2021, לא בהצלחה מרובה.

המחיר שנקבע עבור זני סנופ דוג בישראל הוא מהגבוהים ביותר בשוק ועומד על 349 ש”ח ל-10 גרם, מחיר שלרוב שמור למוצרי פרימיום איכותיים. במקרה הזה, לטענת מטופלים, המחיר לא מוצדק ביחס לאיכות.

הזן דוגפאדר - מותג דוג לבס של סנופ דוג
הזן דוגפאדר מהמותג דוג לבס של סנופ דוג (צילום מסך מתוך הודעת החברה)

“בהתבסס על ערב ראשון של צריכה, אני אישית חושב שזה לא מצדיק את התמחור, שרחוק מלהיות ריאלי ביחס למוצר,” כתב מטופל בשם ערן בפייסבוק. “לא רואה את עצמי חוזר למשוך שוב ברמת מחיר כזו…”

מטופל נוסף טען כי מדובר ב”מחיר מופקע ביחס לפרחים לא יותר מממוצעים במקרה הטוב”. לדבריו, “כנראה חושבים שאנשים טיפשים. מדביקים תמונה של סנופ דוג וחושבים שזה ימכור. מקווה שאנשים לא טיפשים”.

גם המטופל הוותיק שלומי סנדק ציין את אכזבתו וכתב: “היו לי ציפיות גבוהות מהזנים של סנופ דוג… הריח והטעם חלשים מדי לטעמי וההשפעה ‘בסדר’.”

שלומי סנדק על זני הקנאביס של סנופ דוג
שלומי סנדק על זני הקנאביס של סנופ דוג (צילום מסך: פייסבוק)

מצד שני, לאחר פרסום הכתבה, היו גם מי שפרסמו חוות דעת חיוביות, למשל המטופל אורן, שכתב “ניסיתי אותו רק היום אז האינדיקציה בהתאם, אבל לבינתיים השפיע מאוד על כאבי פיברו, השרה רוגע ונתן תיאבון מעולה”.

זני הקנאביס של סנופ דוג בישראל משווקים על ידי חברת אטלס גלובל ברנדס (Atlas Global Brands) הקנדית, שהחלה לאחרונה גם לרכוש בתי מרקחת בארץ, ומקווה לפי מקורבים לה “להשתלט על השוק”.

בין אנשי החברה נמצאים גם כמה שמות מוכרים בתחום הקנאביס הישראלי, בהם המשנה למנכ”ל משרד הבריאות לשעבר פרופ’ איתמר גרוטו, יו”ר הסתדרות הרוקחים דוד פפו ומייסד חברת בול פארמה תמיר גדו.

ביקורת נשמעה גם על אופן השיווק של זני סנופ דוג, בין היתר בצורת הזמנה למסיבת השקה בבית מרקחת והבטחות לבירה בחינם. “מה זה בית זו*ות?! אפילו בקופישופס באמסטרדם אסור אלכוהול,” אמר אחד.

אחר הוסיף: “בזמן שמדברים על שינוי האריזות ושמות המוצרים (במסגרת הרפורמה בענף, מ.ק), המהלך בסגנון שוק הפנאי הכי גדול שקרה פה, עם דמות כמו סנופ דוג, מובל ע”י גדו וגרוטו – אנשי פארמה ומערכת הבריאות”.

תמיר גדו מסר בתגובה: “מדובר בכתבה מגמתית ומלוכלכת שכל מטרתה לפגוע בנשוא הכתבה, האמת היא הפוכה, מוצרי סנופ דוג הושקו השבוע בבתי מרקחת וישנם אינספור תגובות חיוביות מלקוחות בכל הארץ, אלו אותם מוצרים שנמכרים בקנדה, ובמדינות נוספות בעולם בהצלחה רבה עקב איכותם הגבוהה”.

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר