אלפא ובטא: זני הקנאביס של "טילריי" בישראל

מהיום יכולים מטופלי הקנאביס הרפואי לרכוש בבתי המרקחת את מוצרי הקנאביס של "קנדוק" שיובאו לישראל בחודש שעבר ע"י אהוד ברק ממתקני חברת "טילריי" הקנדית בפורטוגל. המחיר: 279 ש"ח לשקית.

מוצרי הקנאביס של חברת הקנאביס הקנדית "טילריי" (Tilray) הגיעו לפני שעה קלה לראשונה אל בתי המרקחת, כך מדיווח שקיבלנו במייל האדום. הם יובאו עוד בחודש שעבר לישראל ע"י חברת "קנדוק" ואהוד ברק כפי שפורסם לראשונה גם כן במגזין קנאביס.

שני המוצרים, אחד בשם "אלפא" (Alpha) המבוסס על גנטיקת סאטיבה ממשפחת "ווייט ווידו" (White Widow) והשני בשם "בטא" (Beta) המבוסס על גנטיקת סאטיבה ממשפחת "ג'ק הרר" (Jack Herrer), יימכרו בשלב ראשון ב-279 ש"ח לשקית 10 גרם.

מדובר במחיר גבוה יחסית בשוק הקנאביס הרפואי, מעל הממוצע, ואף על פי כן הוא נחשב על פי העלון המחולק בבתי המרקחת למחיר השקה בלבד ועוד עשוי לעלות יותר בעתיד. יחד עם זאת יש לציין כי יש חברות שכבר היום גובות מחירים גבוהים יותר.

כאמור שני המוצרים הגיעו בחודש שעבר ממתקן הקנאביס של "טילריי" בפורטוגל בתקן EU-GMP. כלל המשלוח נבדק מאז לצורך עמידה בתנאי ניקיון ממזיקים, ריכוז חומרים פעילים ועמידה בתקנים הישראלים, ולאחר מכן ונארז מחדש.

תפרחות טילריי של קנדוק בישראל - "בטא" T20/C4: מהיום בבתי המרקחת
תפרחות טילריי של קנדוק בישראל – "בטא" T20/C4: מהיום בבתי המרקחת
תפרחות טילריי של קנדוק בישראל - זן בטא Beta - T20
תפרחות טילריי של קנדוק בישראל – "בטא" T20/C4: מהיום בבתי המרקחת

שני המוצרים מכילים מעל 20% של THC ובהתאם ישווקו בקטגורית T20/C4. אריזות המוצרים "אלפא" ו"בטא" נמכרות בתצורת האריזות הרגילות של "קנדוק" ולא כמו אלו שנמכרות על ידי "טילריי" בקנדה.

משלוח זה של 250 ק”ג הוא חלק מהסכם של “קנדוק” עם “טילריי” שיימשך 7.5 שנים ובמסגרתו אמורים להיות מיובאים בעתיד עד 2.5 טונות של קנאביס באופן דומה.

בנוסף "קנדוק" תייצר בקרוב עד 5 טון קנאביס מהגנטיקות החדשות במתקניה בישראל וככל שלא יאושר ייצוא הם ישווקו בישראל תחת מותג משותף.

"קנדוק" נסחרת בבורסה תחת מניית “אינטרקיור”, והיא אחת משמונה חברות הקנאביס הותיקות בישראל ובעלת השווי הגבוה ביותר מבין מניות הקנאביס בבורסה – קרוב לחצי מיליארד ש”ח.

חדשות
Back to top button