מגלגל...

הקוקה-קולה של המריחואנה: בכיר לשעבר במיקרוסופט פותח מותג קנאביס בינלאומי

בכיר לשעבר בחברת ‘מיקרוסופט’ העולמית מתכנן לפתוח את מותג המריחואנה החוקי הראשון בעולם ולמכור מוצרי קנאביס בסיטונאות. את החומר הוא יקנה ממקסיקו.

ג’יימן שייבלי (Jamen Shively), לשעבר מנהל האסטרטגיה של חברת ‘מיקרוסופט’ העולמית, מעולם לא עישן מריחואנה עד לפני 18 חודשים. כעת מקווה שיבלי להפוך להיות הבעלים של מותג המריחואנה הראשון בעולם ולמכור את תוצרתו למשתמשים פרטיים ולמטופלי קנאביס רפואי במדינת וושינגטון, בה עברו השנה חוקים ללגליזציה של קנאביס לשימוש עצמי. את המריחואנה ייבא שיבלי ממקסיקו.

שייבלי, שהיום מעשן מריחואנה באופן קבוע, מספר כי התכנית היא להקים את מותג-העל הראשון בעולם שימכור מוצרי קנאביס בסיטונאות. “מטרתנו היא לספק את המוצר האיכותי ביותר באופן המקצועי ביותר,” אמר. “אנחנו מתכננים להיות גדולים כמו ‘פפסי’ או ‘קוקה-קולה’ – לראשונה תראו חנויות מריחואנה הנושאות שם מותג זהה בכל רחבי ארה”ב.”

ראו גם: מריחואנה לכל דורש: עסקים בקולורדו מציעים קנאביס בחינם

על אף שלדבריו עדיין עומדות בפניו מספר מגבלות משפטיות, שייבלי כבר הספיק לרכוש מספר חנויות לממכר מריחואנה בוושינגטון וקולורדו. את כמויות המריחואנה הרבות הוא מתכנן לייבא ממקסיקו וכבר סגר את הפרטים עם מספר מגדלים במדינה.

נשיא מקסיקו לשעבר, ויסנטה פוקס, הצטרף למברכים ובביקור שערך בוושינגטון אתמול אמר כי הוא עובד בשיתוף פעולה עם שייבלי ותומך ברעיון. “אנחנו מברכים את היוזמה הזאת בעיקר בגלל שנזקי המלחמה בסמים הפכו להיות בלתי ניסבלים,” אמר. “האיסור על קנאביס לא עובד והגיע הזמן שהרשויות יפנימו זאת.”

שייבלי מתכנן להשקיע כ-100 מיליון דולר במהלך 3 השנים הקרובות בתקווה להפוך להיות מותג הקנאביס הבינלאומי המוביל בעולם.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר