הפסיכיאטר המפורסם מתנגד הקנאביס נכנס לעסקי ה…קנאביס

ד"ר אילן רבינוביץ', המוכר כפסיכיאטר של הסלבריטאים וזכור מפרשת סימום משתתפי 'האח הגדול' וילדי חסידות 'גור' בכדורים, התבטא בעבר בחריפות נגד כל שימוש בקנאביס. כעת הוא נכנס לעסקי הקנאביס ויחזיק ב-17.5% ממניות חברה חדשה.

הפסיכיאטר המפורסם והשנוי במחלוקת ד”ר אילן רבינוביץ’, שאמר בעבר כי קנאביס “יוצר אלפי זומבים חרדתיים”, נכנס לעסקי הקנאביס.

ד”ר רבינוביץ’ זכור לרבים בעיקר מפרשת הסימום בכדורים פסיכיאטריים של משתתפי תכנית ‘האח הגדול’ בסופה נאלץ לשלם להם פיצוי של מאות אלפי שקלים.

אילן רבינוביץ' (צילום מסך: פייסבוק)
מתנגד הקנאביס הגדול נכנס לעסקי הקנאביס. הפסיכיאטר ד”ר אילן רבינוביץ’ (צילום מסך: פייסבוק)

הפסיכיאטר יחזיק ב-17.5% ממניות חברה חדשה בשם “ספקטרום קן” (Spectrum Cann), שתפעל לטיפול באוטיזם באמצעות קנאביס רפואי, כך מדווח הבוקר ‘כלכליסט’.

בעבר גם הביע רבינוביץ’ התנגדות פומבית לכניסתו של מטופל קנאביס רפואי לתכנית ‘האח הגדול’ וטען כי “יש סיבה למה הוצאנו את זה מהחוק”.

כך למשל הוא טען כי “זה מתחיל בג’וינט אחד שעושה אתכם היי, אבל כשאתם מגיעים אליי לטיפול, אתם אנשים בלי זוגיות, בלי מין ובלי חיים – שלא לדבר על המאנצ’יז שמשמין אתכם”.

עוד הוא אמר כאמור כי קנאביס “יוצר אלפי זומבים חרדתיים” וכן כי “הקנאביס מוביל להעדר יוזמה ורצייה, אפתיה, ריקנות, חידלון, שעמום, נפילות במצב הרוח, עד פלירטוט עם מוות”.

מלבד הסימום של משתתפי ‘האח הגדול’ נחשף לאחרונה כי ד”ר רבינוביץ’ סיפק כדורים פסיכיאטריים לנערים מחסידות “גור”, שהובאו אליו למרפאה על ידי משגיחים מהישיבה בה למדו כדי לדכא את היצר המיני שלהם.

בטור מיוחד שפירסם בשנת 2015 טען רבינוביץ’ עוד כי “בכל יום אני נתקל בגברים ונשים שעישון גראס פגע אנושות באיכות חייהם, הם חיים מג’וינט לג’וינט, הורסים עצמם לדעת ותמיד מאבדים שליטה.”

בשאר מניות החברה מלבד רבינוביץ’ יחזיקו מפעל הקנאביס הרפואי בזלת (65%) והמשקיע דן גילת (17.5%).

רבינוביץ’ סרב להגיב לידיעה, אך אישר את הפרטים.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר