“הכרישים” של עסקי המריחואנה – קבוצת משקיעים תבחן סטארטאפים בתחום הקנאביס

עסקי הקנאביס בארה”ב בדרכם לבורסה האמריקנית בוול-סטריט – יזמים צעירים יציגו מחר רעיונות לפיתוחי סטארט-אפ בתחום בפני משקיעים פוטנציאליים.

שוק הקנאביס הרפואי בארה”ב מתרחב במהירות כשעוד ועוד מדינות מצטרפות לגל הרפורמות וההקלות בתחום הטיפול הרפואי במריחואנה. הפוטנציאל הכלכלי הרב הטמון בתחום זה, מביא משקיעים לבחון דרכים להיכנס למגרש של הגדולים – הבורסה האמריקאית בוול-סטריט.

טרוי דייטון
טרוי דייטון

טרוי דייטון, מנכ”ל קבוצת המשקיעים “ארקוויו” (Arcview), העוסקת בקידום עסקים בתחום הקנאביס הרפואי בארה”ב ואחראית בין השאר על סדרת הטלוויזיה “Weed Wars“, הכריז כי בכוונת הקבוצה להשקיע בסטארטאפים ולהביא אותם עד לוול סטריט.

בדומה לתכנית הטלוויזיה הזכורה “הכרישים“, ארקוויו תקיים מחר (14.6) בניו-יורק אירוע אליו יוזמנו יזמים צעירים להציג רעיונות פיתוח עסקי סטארט-אפ בתחום הקנאביס בפני משקיעים שונים.

“בתקופה האחרונה החלו מדינות רבות בארה”ב להקל על תחום הקנאביס הרפואי וכמובן יש לנו גם את וושינגטון וקולורדו בהן עברו חוקי לגליזציה מלאים,” אמר דייטון בראיון לרשת FOX. “אנו מתכננים לקיים אירוע אליו יגיעו משקיעים גדולים בתחום בכדי לבחון הצעות של יזמים צעירים שיציגו את רעיונותיהם, בתקווה שבסוף האירוע גם ייחתמו חוזים.”

וול סטריט
עסקי הקנאביס בדרך לוול סטריט

קבוצת ‘ארקוויו’ מורכבת בעצם מאנשים פרטיים וחברות אשר משלמים סכום כסף מסויים בכדי להיות חברים בקבוצה,” סיפר. “הסיבה שהם בוחרים ב’ארקוויו’ היא שאנחנו לא לוקחים לעצמנו נתח מהעסקאות.”

לדייטון אין כל ספק שבקרוב מאוד תגיע בשורת הלגליזציה לכל מדינות ארה”ב. “כל העסק שלי מבוסס על זה שבסופו של דבר תהיה לגליזציה מלאה,” אמר. “עובדה שמשקיעים רבים רואים את הפוטנציאל העצום הגלום בתעשייה ומוכנים להשקיע את כספם בציפייה לרווחים בעתיד הקרוב.”

ראו גם: הקוקה-קולה של המריחואנה: בכיר לשעבר במיקרוסופט פותח מותג קנאביס בינלאומי

“לא מדובר כאן על נסיונות למצוא את המריחואנה הכי חזקה,” המשיך. “בכוונתינו לבחון רעיונות שונים כמו למשל מכשיר שממצה שמן קנאביס באופן אוטומטי, חברת אבטחה שמציעה את שירותיה למגדלים תעשייתיים וכד’.”

“עם זאת,” העריך דייטון. “אני צופה שבתוך פחות משנה ייערכו אירועים בו יגיעו חקלאים להציג את מרכולתם למשקיעים.”

צפו (אנגלית):

תודה לרח מייברי על הטיפ

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר