טוען...

ג’ין גאי: לראשונה קנאביס תוצרת קנדה בישראל

לראשונה בישראל: זן הקנאביס הפופולרי ג'ין גאי הגיע השבוע לישראל ישירות מקנדה באריזתו המקורית. מיום ראשון בבתי המרקחת. המחיר: 269 ש"ח לשקית.

הגיע לישראל הזן המפורסם “ג’ין גאי” (Jean Guy) של המותג “טרוברה” (Truverra) מבית תאגיד הקנאביס הקנדי “סופרים קנאביס” (Supreme Cannabis). בקנדה מיוצר ג’ין גאי ע”י חברה-בת נוספת של “סופרים” בשם “סבן אייקרס” (7Acres), והוא פופולרי מאוד בעיקר במחוז קוויבק, של דוברי הצרפתית בקנדה, הנחשב לבירת הקנאביס במדינה.

חברת “שאיפה לחיים” (BOL פארמה) היא האחראית על הייבוא, שהגיע השבוע במשקל 250 ק”ג לארץ וצפוי להגיע במשלוחים נוספים בהמשך. הוא נחשב לזן איכותי מאוד בקנדה וידוע כבעל ניחוח איכותי במיוחד. הוא גדל בחממות אינדור (חממות זכוכית) במתקני “סופרים” המשתרעים על שטח של 40 דונם בעיירה קינקרדין במחוז אונטריו.

אריזות ג'ין גאי - זן קנאביס חדש בישראל: משבוע הבא בבתי המרקחת (צילום: מקס פארם)
אריזות ג’ין גאי – זן קנאביס חדש בישראל: משבוע הבא בבתי המרקחת
פרחי קנאביס זן ז'אן גי
פרחי קנאביס מזן ג’ין גאי – עכשיו בישראל
אריזת ז'אן גי בישראל
אריזת ג’ין גאי בישראל

הזן, שאמנם נקרא באותיות באנגלית בשם ג’ין גאי (Jean Guy), אמור להיקרא בתעתיק צרפתי בשם ז’אן גי. הוא קוטלג בישראל תחת אפיון סאטיבה, בקטגוריית T20/C4, ויעלה 269 ש”ח לשקית. הוא יהיה זמין בבתי מרקחת בכל הארץ מיום ראשון הקרוב (29.3). לגבי שאלה שחשובה לרבים מהמטופלים – על אף שלא הוכח עדיין שמדובר בבעיה – כן, גם הוא מוקרן.

הייבוא הזה של ג’ין גאי הוא הראשון מקנדה כאמור וגם הראשון במסגרתו מגיעים לישראל מוצרי קנאביס בצורתם ואריזתם המקורית ישירות מהיצרן בחו”ל, ללא פתיחתם ואריזתם מחדש בישראל כפי שבוצע בשני משלוחי הקנאביס הקודמים מחו”ל – אחד של “קנדוק” והשני של “בזלת”.

פרח קנאביס ז'אן גי - זן קנאביס חדש בישראל: משבוע הבא בבתי המרקחת (צילום: מקס פארם)
פרח קנאביס ג’ין גאי – זן קנאביס חדש בישראל: משבוע הבא בבתי המרקחת (צילום: מקס פארם)

“בסיוע של BOL פארמה ניווטנו דרך הרגולציה המורכבת של קנדה וישראל כדי לעמוד בדרישות של שתי המדינות, כולל משרדי הבריאות והחקלאות, בדרך לביסוס מעמדה של טרוברה כמותג בינלאומי של קנאביס רפואי איכותי,” מסר קולין מור, סמנכ”ל סופרים קנאביס.

מסתמן כי את קטגוריית T20/C4 החברות הישראליות פשוט לא מצליחות לייצר בעצמן ואת הנתח הגדול ביותר בקטגוריה זו – המבוקשת ביותר – לוקחים המוצרים מייבוא מפורטוגל וקנדה: “אלפא” ו”בטא” של “קנדוק”, “ביקאן” של “בזלת” וכעת “ג’ין גאי” של BOL מקנדה.

אריזת ז'אן גי - בבתי המרקחת (צילום: מקס פארם)
אריזת ג’ין גאי – בבתי המרקחת (צילום: מקס פארם)
אריזת ז'אן גי בישראל
אריזת ג’ין גאי בישראל
אריזת ז'אן גי - זן קנאביס חדש בישראל: משבוע הבא בבתי המרקחת (צילום: מקס פארם)
אריזת ג’ין גאי – זן קנאביס חדש בישראל: משבוע הבא בבתי המרקחת (צילום: מקס פארם)
ז'אן גי - זן קנאביס חדש בישראל (צילום: מקס פארם)
אריזת ג’ין גאי – זן קנאביס חדש בישראל: משבוע הבא בבתי המרקחת (צילום: מקס פארם)
אריזות ז'אן גי - זן קנאביס חדש בישראל: משבוע הבא בבתי המרקחת (צילום: מקס פארם)
אריזות ג’ין גאי – זן קנאביס חדש בישראל: משבוע הבא בבתי המרקחת (צילום: מקס פארם)

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר