טוען...

באוסטרליה חשבו שחייזרים הגיעו כי חוות קנאביס לא סגרה את האור

לא מעט מתושבי אזור העיירה מילדורה באוסטרליה חשבו שחייזרים נחתו בכדור הארץ. לבסוף הסתבר שמתקן גידול קנאביס גדול שכח לסגור את תריסי ההאפלה

חלק מתושבי העיירה מילדורה (Mildura) בצפון-מערב מדינת ויקטוריה שבאוסטרליה היו בטוחים שחייזרים הגיעו לבקר בכדור הארץ לאחר שאמש (ד’) נצבעו לפתע השמיים באזור בזוהר בצבע ורוד בוהק.

הזוהר הורוד בשמי אוסטרליה (צילום: Tammy Szumowsk)
הזוהר הורוד בשמי אוסטרליה (צילום: Tammy Szumowsk)

“זה היה מאוד מוזר”, אמרה תמי שומובסקי לעיתון הגארדיאן הבריטי. “הייתי בטלפון עם אמא שלי, ואבא שלי אמר שהעולם נגמר.”

אבל ההסבר כמובן אחר: חברת קנאביס אוסטרלית המפעילה מתקן לגידול קנאביס באזור, אישרה הבוקר (ה’) שהאורות הגיעו ממתקן הגידול שלה, שם הושארו תריסי ההאפלה פתוחים.

“צמחי קנאביס דורשים ספקטרום שונה של אור על מנת לעודד את צמיחתם”, הסביר נציג החברה בריאיון. “לעתים קרובות נעשה שימוש באור ספקטרום אדום. בדרך כלל במתקן יהיו תריסי האפלה שיורדים בלילה וחוסמים את הזוהר הזה”.

הזוהר הורוד בשמי אוסטרליה (צילום: Alexandra Talent)
הזוהר הורוד בשמי אוסטרליה (צילום: Alexandra Talent)

ד”ר אן וובסטר, שנסעה הביתה בחושך כשהבחינה באור הורוד, סיפרה: “חשבתי שזה מוזר. אין עיר גדולה באזור הזה… לא הבנתי מה זה… אחר כך הבנתי שמתקן הגידול של הקנאביס נמצא שם, אבל זה עדיין היה נראה מוזר, זו פעם ראשונה שזה קורה”.

על פי הדיווח, בכל רחבי מילדורה והערים שמסביב לה, אנשים נהרו אל החצרות והמרפסות שלהם כדי לצלם את הזוהר הבוהק.

“הדמיון של הילדים השתולל וכמובן שהוצג נושא החייזרים,” סיפרה אלכסנדרה טאלנט, אחת מתושבות האזור, שגם צילמה את אחת התמונות. “בעלי ואני היינו קצת יותר אופטימיים”.

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר